سیستم‌عامل iOS 14.7 با قابلیت پشتیبانی از مگ‌سیف منتشر شد

سیستم‌عامل iOS 14.7 با قابلیت پشتیبانی از مگ‌سیف منتشر شد

اپل بلاخره از نسخه جدید سیستم‌عامل انحصاری خود یعنی iOS 14.7 رونمایی کرد. این نسخه قابلیت های خوبی نسبت به دیگر نسخه های عرضه شده دارد. پشتیبانی از شارژر مگ سیف از ویژگی های جالب و بسیار کاربردی این نسخه به شمار می‌رود که اپل در این نسخه رعایت کرده است.

صحبت هایی درمورد آپدیت آیپد او اس به نسخه ۱۴.۷ به گوش می‌رسید که هنوز اپل هیچ واکنشی نسبت به این بروزرسانی نداده است و به نظر می‌رسد در روز های آینده شاهد آپدیت به نسخه جدید باشیم. این نسخه جدید iOS به پشتیبانی از MagSafe خواهد پرداخت و گوشی های آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۲ پرو و ۱۲ پرومکس از این قابلیت پشتیبانی خواهند کرد.

در این بروزرسانی شاهد اضافه شدن ویژگی جدید بنام Apple Card Family هستیم که به کاربر این امکان را می‌دهد که محدودیت های اعتباری را با یکدیگر ادغام کنند و یک حساب مشترک با کاربر اپل کارد به اشتراک بگذارد. همچنین برنامه های آب و هوا و نقشه اطلاعات مربوط به کیفیت هوا را برای کاربران کانادا، فرانسه، ایتالیا، هلند، کره جنوبی و اسپانیا فعال شده است.

سیستم‌عامل iOS 14.7 برای بخش پادکست نیز این قابلیت را فراهم کرده است که کاربر بتواند همه محتوا ها را مشاهده کند و یا تمامی آنهایی را که دنبال می‌کند را مشاهده کند که قابلیتی بسیار جذاب و قابل قبول برای نسخه جدید سیستم عامل iOS اپل محسوب می‌شود.

شارژ مگ سیف اپل
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همانطور که انتظار می‌رفت، علاوه بر بروزرسانی برخی معایب ها نیز در این نسخه رفع شده است که مهم ترین آنها پایداری و درست شدن بخش اپل موزیک بود که با اشتراک گذاشت آهنگ مورد علاقه در برخی از گوشی ها از این سرویس بیرون انداخته می‌شد که اپل این اشکال را در نسخه ۱۴.۷ به طور کامل رفع کرده است.

اهمیت سیستم‌عامل iOS 14.7

شاید قابلیت هایی که برای این نسخه در نظر گرفته شده است در ایران کاربرد خاصی نداشته باشد اما داشتن یک گوشی با سیستم‌عامل سطح بالا و بروز باعث افزایش امنیت و همچنین دسترسی به آپدیت های نرم افزاری است که برای کاربران ایرانی نیز مفید و کاربردی محسوب می‌شود که باید برای رسیدن به آنها باید بروزرسانی را انجام دهند.

آپدیت جدید سیستم‌عامل iOS 14.7

برای آپدیت به نسخه جدید فقط نیازمند این هستید که به بخش تنظیمات و تنظیمات عمومی مراجعه کنید و در بخش نرم افزار بروزرسانی مورد نظر را انجام دهید. هرچند این یک نسخه پایدار و اصلی نیست، اما یک آپدیت خوب و قابل قبول محسوب می‌شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر