بخش تشخیص چهره مایکروسافت دیگر فعالیت نخواهد کرد

بخش تشخیص چهره مایکروسافت دیگر فعالیت نخواهد کرد

این روز ها سرمایه گذاری در بخش تشخیص چهره یکی از معمول ترین کار های شرکت های فناوری و مهم دنیا شده است که دست به این کار زده اند و شروع به  فعالیت درمورد فناوری تشخیص چهره کرده اند که قطعا تکنولوژی بسیار جذابی می باشد.

این تکنولوژی و فناوری این روزه یکی از پر طرفدار ترین و البته سودآورترین فناوری دنیا محسوب می شود برای اکثر محصولات الکتریکی از این فناوری استفاده می شود که واقعا کارایی بسیار فوق العاده ای در این صنعت دارد که روز به روز به اهمیت آن افزوده می شود.

اما شرکت مایکروسافت علی رغم دیگر شرکت های فناوری دست به یک حرکت عجیب زده است و ما شاهد این هستیم که این شرکت در حال واگذاری سهام خود در بخش تشخیص چهره می باشد که می خواهد دیگر از این تکنولوژی به نوعی خارج شود.

تشخیص چهره مایکروسافت همراه با فناوری های بسیار زیادی بوده است که متاسفانه متوقف خواهد شد و گفته می شود این بخش در شرکت AnyVision می باشد که مایکروسافت قرار است سهام خود را در این شرکت به فروش برساند و از ادامه این فناوری کناره گیری کند.

مایکروسافت بعد از توافقات اولیه با این شرکت به این نتیجه رسیده است که دیگر نمی خواهد درمورد این تکنولوژی پروژه ها و یا تحقیقاتی را انجام دهد و همین نیز باعث شده است تا مایکروسافت دست به فروش سهام خود از این شرکت شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق گفته ها هر دو شرکت بر این تصمیم توافق دارند و هیچگونه مشکل با یکدیگر برای به هم زدن این معامله ندارند و مایکروسافت می خواهد به صورت علنی از این شرکت جدا شود که قطعا ضرر زیادی به شرکت دوم وارد خواهد کرد.

بخش تشخیص چهره مایکروسافت دیگر فعالیت نخواهد کرد

واگذاری سیستم تشخیص چهره مایکروسافت

مایکروسافت یک دلیل قوی و محکم برای این واگذاری دارد و آن هم عدم نظارت به این فناوری می باشد که این شرکت اعلام کرده است به علت اینکه این فناوری نظارت زیادی را به همراه دارد این شرکت آمریکایی در توان ندارد به حد کافی ناظر این فناوری و تکنولوژی باشد.

یکی دیگر از مشکلات مایکروسافت در این فناوری وجود رقبای قدرتمند برای سرمایه گذاری در این بخش می باشد که با سرمایه های بسیار بزرگ و زیاد باعث شده اند تا مایکروسافت عرصه را برای خود تنگ بداند و بخواهد خود را به نوعی کنار بکشد.

شرکت های بزرگی مانند فیسبوک و آمازون سرمایه های بسیار زیادی را در این تکنولوژی به کار برده اند که باعث می شود تا شاهد این باشیم که شرکت هایی همچون مایکروسافت دیگر نفسی برای رقابت با این غول های فناوری را ندارند و در نتیجه باعث کناره گیری هایی اینگونه انجام می گیرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر