سیستم جستجو هوشمند گوگل راه اندازی شد

سیستم جستجو هوشمند گوگل راه اندازی شد

شرکت گوگل از سیستم جستجوگر هوشمند خود رونمایی کرد که دیگر در موتور های جستجو گوگل شاهد اتفاقات بدی مانند نشان دادن نتایج غیر مرتبط و یا حداقل نتیجه نخواهیم بود و از این به بعد با اتوماسیون حرفه ای گوگل اتفاقات خوبی در این برنامه شکل خواهد گرفت.

مرورگر های مختلفی از گوگل استفاده می کنند و برخی هم همانند عملکرد و نتایج گوگل، جستجو های خود را انجام می دهند که کار غیر حرفه ای و بسیار بدی است که باعث می شود تا کاربران زیادی از سوی اپلیکیشن ها و برنامه ها به طور جدی جدا شوند.

گوگل در بروزرسانی جدید خود که به صورت درون برنامه ای است، یک قابلیت هوشمندانه به کار برده است که در این قابلیت شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات خاص مانند نشان دادن دقیق نتایج جستجو و همچنین نزدیک ترین نتایج به جستجو کاربر نشان داده خواهد شد.

سیستم جستجو هوشمند گوگل از فناوری و الگوریتم مناسبی برخوردار است که باعث می شود تا نتاج مشابه نشان داده نشوند و فقط نتایج دقیق به همراه نتایج نزدیک به کلمه و یا عبارت جستجو شده نشان داده می شود که عملکرد خاص این شرکت را به نمایش می گذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بازخورد های زیادی درمورد تحلیل و همچنین تغییر سیستم گوگل پیش آمده است که متاسفانه برخی از رسانه ها با اینکه هوشمندسازی گوگل یکی از بهترین عملکرد های این شرکت در سال ۲۰۲۱ محسوب می شود باعث شده تا شایعات دزدی اطلاعات کاربران منتشر شود.

سیستم جستجو هوشمند گوگل

در برخی از کشور ها شاهد عملکرد مناسب و خوب این جستجو بوده ایم و هنوز این قابلیت در ایران راه اندازی نشده است و باید منتظر بمانیم تا شاهد این باشیم که این شرکت توانایی این را دارد که در بالاترین سطح و شرایط ممکن عملکرد مناسبی از خود به نمایش بگذارد.

ویژگی های هوشمندانه و لول بالای این شرکت در سطح قابل قبول و خوبی قرار دارد و می تواند باعث به وجود آمدن مشکلات بسیار زیادی اعم از سازگاری و هماهنگی با دستگاه های سخت افزاری مختلف که یکی از مشکلات اساسی و بسیار بزرگ گوگل در این چند سال اخیر بوده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر