ایلان ماسک: سیستم خودران تسلا نفوذ ناپذیر است

ایلان ماسک: سیستم خودران تسلا نفوذ ناپذیر است

ایلان ماسک بنیانگذار و رئیس شرکت تسلا درمورد سیستم هوشمند خودران خودرو های خود که به تازگی ادعا شده بود این سیستم عملکرد ضعیفی دارد و از سوی برخی هکر ها مورد نفوذ قرار داده می شود بیانیه ای رسمی اعلام کرد و در آن حرف های متفاوتی درمورد رسانه زده شد.

این شخص اعلام کرد سیستم یکپارچه برای خودرو های خودران نوشته شده و همین موضوع نشان دهنده عملکرد مثبت و بسیار کاربردی تسلا است که قطعا در آینده ای نزدیک شاهد ایجاد یک نسخه جدید از این سیستم عامل برای خودرو های جدید تسلا خواهیم بود.

این شرکت آمریکایی با فروش فوق العاده در زمان شیوع ویروس کرونا توانست عملکرد مثبتی از خود ایجاد کند و خروجی جذابی نیز به دست بیاورد، در کنار موفقیت بسیار زیاد این شرکت در ساخت و فروش محصولات خود، شاهد افزایش چشمگیر فناوری های جدید نیز هستیم.

سیستم خودران تسلا نفوذ ناپذیر است، این حرفی است که ایلان ماسک در گفتگو با بلومبرگ اعلام کرد و همین موضوع باعث شده تا بازخورد های زیادی درمورد ثروتمندترین فرد دنیا داشته باشیم. عملکرد مثبت و ایده آل این شرکت در راستای اجرای برنامه های مختلف نیز قابل ستودن است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شرکت تسلا اولین کمپانی خودروسازی است که از فناوری خودران استفاده کرده است و به نوعی بنیانگذار خودرو های خودران و هوشمند است که در سال های اخیر شرکت های زیادی به صف تسلا اضافه شده و همین موضوع باعث جذابیت در بازار خودرو های جهانی شده است.

سیستم خودران تسلا نفوذ ناپذیر است

در ماه های اخیر چند تصادف شدید در هنگام رانندگی سیستم خودران تسلا به وجود آمده و همین موضوع باعث نگرانی و همچنین ایجاد شایعاتی مبنی بر اینکه سیستم داخلی این خودرو ها مورد نفوذ قرار میگیرند و باعث می شود تا شاهد کنترل و مدیریت خودرو از دسترس خارج شود.

ایلان ماسک نیز با بیانیه تند اعلام کرد این سیستم ها دارای لایه های امنیتی فوق العاده ایمن هستند که نفوذ به آنها خیلی سخت خواهد بود و همین موضوع باعث شده تا شرکت های مرسدس بنز و فولکس واگن از امنیت بالای خودرو های خود در بخش سیستم خودران قدرتنمایی کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر