سیستم خودران تسلا راه اندازی می شود

سیستم خودران تسلا راه اندازی می شود

شرکت تسلا به طور رسمی اعلام کرده از این به بعد شاهد تولید خودرو هایی از سوی این شرکت خواهیم بود که در بالاترین سطح ممکن قرار دارند و ما نیز شاهد حالت و اتفاقات بسیار ایده آل و جذاب از سوی این شرکت قدرتمند خواهیم بود.

ایلان ماسک مدیرعامل و موسس این شرکت آمریکایی اعلام کرده، به زودی شاهد اتفاقات بسیار مناسب و جذاب از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی خواهیم بود که در بالاترین حالت خود قرار خواهد گرفت و محصولات با کیفیتی را رونمایی خواهد کرد.

سیستم خودران ماشین های جدید تسلا با فناوری های بروز همراه خواهند بود و امید اینکه شاهد اتفاقات بسیار مناسب و هوشمندانه از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی خواهیم بود که در بهترین حالت ممکن قرار خواهد گرفت و بسیار ایده آل و مناسب خواهد بود.

سیستم خودران تسلا با تکنولوژی های جدید هوش مصنوعی بهره مند خواهد بود و شاهد عملکرد کلی بسیار ایده آل و جذاب از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی خواهیم بود که فناوری های موجود را در بهترین حالت خود راه اندازی می کند.

فناوری که به ماشین کمک می کند با شناسایی محیط اطراف خود در مسیر مناسبی حرکت کند و نسبت به تغییرات ماشین ها در خیابان و جاده ها مسیر خود را تغییر دهد و نسبت به نوع جاده سرعت و تغییرات مورد نیاز را در شتاب خودرو فراهم کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سیستم خودران تسلا

سیستم خودران تسلا

ایلان ماسک و تسلا همیشه ایده های بسیار فوق العاده و هوشمندانه ای را از خود به نمایش گذاشته اند و این حالت ها باعث شده تا اتفاقات بسیار مناسب و هوشمندانه ای را به وجود آورده است و در بهترین اتفاق ممکن شاهد حالت هایی هسیتم که این شرکت توانایی اجرایی کردن آنها را دارد.

تسلا عملکرد بسیار مناسب و هوشمندانه ای را از خود به نمایش گذاشته است و اتفاقاتی که از سوی این شرکت ارائه داذه می شود بسیار فوق العاده و هوشمندانه می باشد، باید این موضوع را در نظر گرفت که اولین خودرو های خودران توسط تسلا راه اندازی و تولید شده و بخاطر همین پیشتاز این فناوری می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر