سیستم عامل جدید فولکس واگن ادعای جلوگیری از تصادفات تا سال ۲۰۵۰ را دارد

سیستم عامل جدید فولکس واگن ادعای جلوگیری از تصادفات تا سال ۲۰۵۰ را دارد

فولکس واگن امسال سیستم عامل جدیدی را در خودرو های خود مستقر خواهد کرد که امیدوار است در ۳ سال آینده از بروز هرگونه تصادف رانندگی جلوگیری کند.

به گزارش Autonews اروپا، مدل های نسل بعدی VW دارای نرم افزار، سنسور و همچنین پردازنده هایی هستند که باید این اتومبیل ها را قادر به پیش بینی و جلوگیری از تصادفات کنند، ضمن اینکه قادر به یادگیری رفلکس های جدی هستند.

مایکل جوست، رئیس استراتژی VW گفت: ما می خواهیم تا سال ۲۰۵۰ تصادف بیشتری نداشته باشیم.

این سیستم عامل جدید که به همراه وسیله نقلیه الکتریکی ID.3 رونمایی می شود، با بهبو الگوریتم های نرم افزاری، به طور مداوم آپدیت می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

چگونه می توان داده ها و الگوریتم ها را به سرعت بهبود بخشید؟ مشتریان ما باید هر هفته و هر روز از یادگیری عمیق بهره مند شوند. ما از تبدیل شدن از یک شرکت سازنده به یک شرکت نرم افزاری در حال انتقال هستیم.

با این حال، طبق گفته های وی، VW دارای مشکلات عمده ای در مورد ID.3، به ویژه نرم افزار آن است در حالی که برخی رسانه ها می گویند دست و پنجه نرم کردن شدید می تواند خودرو ساز را وادار کند تا از فروش برنامه ریزی شده EV برای این تابستان صرف نظر کند. اما به طور رسمی، جدول زمانی برای ID.3 هنوز تغییر نکرده است.

توماس اولبریچ، یکی از اعضای هیئت مدیره VW، به مسئول الکترومبیل گفت: ما هنوز ۱۰۰ درصد به این موفقیت نرسیده ایم. طبیعی است که هنوز کار های فنی وجود دارد که باید کمی قبل از راه اندازی در بازار انجام شود.

البته، تفاوت زیادی بین عدم حضور ۱۰۰% در مورد نرم افزار ID.3 و درایو های تست شده گزارش ۳۰۰ خطا در روز وجود دارد. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا ID.3 تا تابستان خوب خواهد بود، زیرا اگر اینگونه نباشد، احتمالا این مارک قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ حدود ۱.۵ میلیون ماشین الکتریکی بسازد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carscoops

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر