سیستم عامل جدید گوگل با نام Pigweed

سیستم عاملی برای همه دستگاه های گوگل؟

سیستم عامل جدید گوگل

گوگل یک علامت تجاری را با نام Pigweed ثبت کرده است، که به نظر می رسد یک سیستم عامل جدید است.

همانطور که ۹to5Google توضیح می دهد، پرونده  توسط کاربر رددیت lgD مشاهده شد،، که سابقه کشف برنامه های تجاری جالب را دارد. این سند در تاریخ ۳۱ ژانویه تشکیل شد، و اظهار داشت که گوگل قصد دارد از نام جدید نرم افزار عملیاتی رایانه استفاده کند.

اگر چه گلهای صورتی یا سفید آن جذاب است، اما در واقع یک علف هرز خوک است که به طور سنتی به خوک ها تغذیه می شود،  و گیاهان بزرگتر وقتی می میرند به مو های زائد تبدیل می شوند، در سر تا سر زمین می چرخند و به تدریج در حال ریزش می شوند. این یک انتخاب عجیب غیر معمول برای یک سیستم عامل جدید است، پس آیا چه اتفاقی می افتد؟

بازگشت به فاکسیا ؟

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پس از موضوع گیاه شناسی، Pigweed به ساذگی می تواند نامی کم نظیر برای گوگل فاکسیا باشد.

فاکسیا یک سیستم عامل موبایل در آینده است که با هدف ترکیب ویژگی هایی از سیستم عامل اندروید و سیستم عامل کروم ارائه شده است، اما ما در ماه های اخیر خبر های کمی در مورد آن شنیده ایم. نام آن سالها مارک تجاری شده بود، اما این بدان معنی نیست که تضمین می شود یکسان بمانید.

نام Pigweed در تغییر کد پیشنهادی از ماه نوامبر ظاهر شد، قبل از بازگشت به فاکسیا. اشاره ای به پروژه Pigweed نیز در مخزن کد کرومیوم گوگل مشاهده شده است.

متاسفانه این چیزی نیست که ما اکنون می دانیم، اما شما را به محض کسب اطلاعات بیشتر در مورد Pigweed و اینکه آیا احتمالا قرار است به طیف جدیدی از تلفن های هوشمند، تبلت یا لپ تاپ برسیم، به روز می کنیم و در جریان می گذاریم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر