سیستم عامل Origin ویوو جایگزین سیستم عامل Funtouch می شود

سیستم عامل Origin ویوو جایگزین سیستم عامل Funtouch می شود

شرکت ویوو به طور رسمی اعلام کرده است این شرکت در حال تغییر سیستم عامل انحصاری خود می باشد و زودی شاهد اضافه شدن قابلیت های هوشمندانه و ایده آل از سوی این شرکت خواهیم بود که در بالاترین سطح ممکن قرار دارد.

ویژگی هایی که در نسخه جدید سیستم عامل این شرکت ارائه داده خواهد شد در بهترین ترکیب خود قرار دارد و همین موضوع باعث به وجود آمدن حالت های متفاوت و جذابی برای شرکت ویوو و محصولات جدید و جذاب این شرکت خواهد بود.

در اوایل این هفته ، اخباری مبنی بر اینکه vivo در حال آماده سازی است تا سیستم عامل Funtouch خود را با یک پوشش کاملاً جدید به نام Origin OS مبتنی بر Android جایگزین کند.

این پروژه به عنوان یک تغییر کامل سیستم عامل Funtouch لقب گرفته است و اکنون ما تایید رسمی از vivo داریم که به لطف چندین پست از حساب رسمی WeChat مارک ، سیستم عامل اصلی واقعی است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

انتظار می رود راه اندازی سیستم عامل جدید در تاریخ ۱۹ نوامبر زمانی که vivo قصد دارد کنفرانس توسعه دهندگان خود را برگزار کند ، انجام شود. در آنجا خواهیم دید که vivo در قسمت جلوی نرم افزار خود چه فروشگاهی ذخیره کرده است و همچنین ممکن است فقط vivo X60 آینده را مشاهده کنیم که شایعات آن در حدود نوامبر-دسامبر منتشر شده است.

سیستم عامل Origin ویوو

این سیستم عامل توانایی و قابلیت های زیادی دارد و همین موضوع باعث به وجود آمدن اتفاقات بی نظیر و و بسیار ایده آل از سوی این شرکت می شود که در گوشی های جدید ویوو شاهد چنین قابلیت های مناسبی خواهیم بود.

اتفاقاتی که شرکت ویوو برای محصولات خود در نظر گرفته است در ایده آل ترین حالت خود قرار دارد و می توان گفت بهره گیری به طور کامل از حالت های خاص و بسیار جذاب این گوشی ما را به بهترین نحو ممکن برای استفاده از این سیستم عامل ترغیب می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر