شارژر بی سیم رلمی در دسترس قرار گرفت

رلمی بادز هنگام رونمایی رلمی بادز ایر در هند، رمی یک شارژر بی سیم را فاش کرد. اما، شارژر چند ماه در دسترس نبود. با این حال، هنگامی که مدهاو شث مدیر عامل رلمی هند مدتی از این موضوع فاش شد، این شارژر اکنون با قیمت ۸۹۹ پوند در وب سایت خود شرکت در دسترس است. در کنار این، رئیس رلمی هند هم از ورود آداپتور های کوچک ۵۰ و ۶۵ واتی به هند خبر داد.

شارژر بی سیم رلمی محصول رلمی در فناوری شارژ بی سیم است. این شارژر در وب سایت رلمی با یم گزینه رنگی خاکستری در دسترس است و با استاندارد شارژ بی سیم Qi سازگار با جهان است.

شارژر بی سیم رلمی

با نگاهی به شارژر، چای صفحه ابریشمی با رنگ مات نرم روی سطح شارژ وجود دارد. از طرفی هم یک درگاه Type-C وجود دارد که کمترین استقبال را دارد. به نظر می رسد که در زیر شارژر، یک لاستیک ضخیم وجود دارد که توسط نوادر های دایره ای احاطه شده است واحتمالا برای گرفتن بهتر وجود دارد.

جالب است که جزئیات زیر شارژر ساخته شده در چین را نشان می دهد و دارای شماره مدل RMA203 است. حداکثر خروجی هم ۱۰ وات ثبت شده است، اما در توضیحات آمده است که می تواند حداکثر توان ۷.۵ واتی را برای آِفون ها در هنگام عرضه با QC 2.0 یا شارژ ۱۸ واتی را با QC 3.0 در اختیار شما قرار دهد.

شارژر بی سیم رلمی

صخامت این شارژر میلی متری است. شارژر دارای ویژگی هایی مانند تشخیص جسم خارجی، فاصله انتقال در حدود ۵ میلی تری و کمتر است. رلمی می گوید جا از رلی بادز ایر، از سایر دستگاه های مثل گوشی های هوشمند، پوشیدنی هایی که از استاندارد Qi پشتیبانی می کنند، پشتیبانی می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

با قیمت ۸۹۹ پوند، شارژر بی سیم رلمی در حال حاضر فقط در realme.com موجود است اما می توان انتظار داشت که خیلی زود به زودی در جای دیگر هم عرضه شود.

شارژر های ۵۰ واتی و ۶۵ واتی هم به زودی عرضه می شود

در کنار این، مدیر عامل مادهاو شث همچنین فاش کرد که این شرکت به زودی مدل های ۵۰ واتی و ۶۵ واتی نازک را به هند می آورد.

اگر بخاطر بیاوریم، آداپتور ها در رویداد چینی رلمی در کنار راه حل شارژ ۱۲۵ واتی اولین کار را کردند. اگر بخاطر بسپاریم، این ها بسیار شبیه به شارژر های مینی سوپر ووک هستند که اوپو در رویداد خود از آن رونمایی کرده است.

ما به زودی شارژر های ۵۰ واتی و ۶۵ واتی را رونمایی خواهیم کرد. حمل آسان تر.

مادهاو ۱ آگوست ۲۰۲۰

اگر رلمی یک فناوری مشابه را در داخل خود اتخاذ کند، شارژر ۵۰ واتی دارای یک ماده به نام گالیم نیترید برای انتقال ولتاژ و جریان بالاتر در اندازه های کوچک است. هدف از شارژر های با پشتیبانی از پروتکل های ۲۷ واتی PD و ۵۰ واتی PPS، فوق العاده قابل حمل و کمک به حمل سریع دستگاه ها در طی سفر است.

بیایید منتظر خبری رسمی از رلمی باشیم تا اطلاعات بیشتری را در این باره کسب کنیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع twitter

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر