شارژر مغناطیسی در سری آیفون ۱۲

در رویداد پاییزی دیشت نسل جدیدی آیفون ها یعنی سری آیفون ۱۲ ارائه شد. مدت ها بود که بحث وجود داشت که شرکت مستقر در کوپرتینو با درگاه لایتینگ کاری انحام خواهد داد. ممکن است استانداردی برای رهایی از پورت شارژ ایجاد کند. شب گذشته معلوم شد که این راه جایگزین شارژ مغناطیسی در آیفون ۱۲ است.

شارژر مغناطیسی در آیفون ۱۲

شارژ بی سیم پایه مغناطیسی همانند اپل واچ آیفون ۱۲ را شارژ خواهد کرد. در حال حاضر لوازم جانبی ویژه ای برای سری ۱۲ آیفون آماده شده و تولید آن را هم MPOw به عهده دارد. این تصاویر هم قبل یک روز قبل از رونمایی توسط این تولید کننده لوازم جانبی ژاپنی فاش شد.

این دستگاه مکانیسم حلقه مغناطیسی را دریافت کرده و به شما امکان می دهد گوشی هوشمند را به طور ایمن تعمیر کنید. این طراحی همچنین سرعت تماس و شارژ بهتری نسبت به ایستگاه های اتصال بی سیم فراهم می کند. شارژ مغناطیسی جدید که اپل رونمایی کرده یک گزینه میانی بین شارژ سیمی و شارژ بی سیم قدیمی است.

آیفون 12 و آیفون 12 مینی
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برجسته ترین های رویداد دیروز اپل

برجسته ترین دستگاه های دیروز سری آیفون ۱۲ و چیزی که انتظار می رود برای اپل عملکرد خوبی در بازار خواهد داشت آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی است.

این دستگاه ها دارای صفحه نمایش، پردازنده و همچنین ویژگی های اضافی بهبورد یافته نسبت به آیفون ۱۱ سال گذشته است. اجازه دهید در ادامه بیشتر به جزئیات آیفون۱۲ و آیفون۱۲ مینی بپردازیم.

آیفون ۱۲ دارای اندازه ۶.۱ اینچی مشابه نسل قبلی خود آیفون ۱۱ و XR است. با این حال، یک صفحه نمایشی با آپدیت گسترده ظاهر شده است. صفحه ال سی دی در آیفون ۱۱ یک صفحه نمایش با وضوح پایین است. علاوه بر این، آیفون ۱۲ مینی با اندازه صفحه نمایش کوچکتر ۵.۴ اینچی ارائه می شود.

آیفون های جدید با صفحه نمایش اولد با وضوح بالا ارائه می شوند. علاوه بر این، صفحه نمایش با حداکثر روشنایی ۱۲۰۰ نیتی، دالبی ویژن، HDR 10 و HL ادغام شده است. این رویداد در بیان بهترین محافظت از اپل تا کنون زمان کافی را صرف کرد. مدل های آیفون ۱۲ برای محافظت بیشتر با شیلد سرامیکی همراه هستند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر