شارژر وایرلس ۳۰ واتی ووک اوپو آماده استفاده تجاری است

شارژ بی سیم ۳۰ واتی ووک اوپو

اوپو سال گذشته در ماه ژانویه به کنسرسیوم بی سیم قدرت پیوست و نشان داد که به زودی تلفن های بی سیم از این برند شارژ می شوند. اما این اتفاق نیفتاد، در عوض این شرکت فناوری بی سیم ۳۰ واتی ووک خود را به نمایش گذاشت. با این حال، طبق گفته برنامه نویسان XDA، ممکن است به زودی شاهد این فناوری شارژ در دستگاه های تجاری باشیم.

سال گذشته، اوپوو نمونه اولیه یک تلفن هوشمند را با دوربین سلفی زیر نمایشگر به نمایش گذاشت. این نمونه اولیه همچنین از شارژ بی سیم ۳۰ واتی ووک پشتیبانی می کند. اوپوو در مورد این فناوری شارژ گقت: از تنظیم زمان واقعی فرایند شارژ و اجزای شارژ کارآمد برای اطمینان از شارژ کار آمدتر و ایمن تر هنگام جلوگیری از گرم شدن بیش از حد استفاده می کند.

همچنین، این شرکت افزود که به منظور افزایش ایمنی، آنها تعدادی از سخت افزار ها را برای جلوگیری از گرمای بیش از حد، HVDC اتخاذ کرده اند و حتی یک عملکرد شناسایی را برای جلوگیری از شارژ در صورت شناسایی یک جسم فلزی خارجی در صفحه شارژ، به کار گرفته اند.

سر و ته شارژ بی سیم ۳۰ واتی ووک اوپو

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

انتظار می رفت این فناوری شارژ سریع بی سیم در سری اوپو فایند ایکس ۲ به نمایش گذاشته شود اما متاسفانه جنین اتفاقی نیفتاد. هنگامی که ویرایشگر XDA، میشال رحمان در مورد همین موضوع از ادوار تیان، مهندس شارژ اوپو پرسید، او هم فاش کرد که آنها تحقیق و توسعه را با موفقیت به پایان رسانده اند و از نظر فنی آماده رونمایی است.

وی همچنین خاطر نشان کرد که فناوری شارژ بی سیم ۳۰ واتی ووک می تواند با با رونماسس سوپر ووک ۵۶ واتی موجود در فایند ایکس ۲ پرو همزمان باشد. اما متاسفانه او نگفت که چرا این فناوری را در تلفن هوشمند پرچمدار جدید خود قرار دادند.

اوپو به همراه رلمی، ویوو، وان پلاس و iQOO  بخشی از BBK الکترونیک هستند. فناوری شارژ ووک اوپو سالهاست که با نام دیگری (وارپ، داش – وان پلاس) توسط مارک های دیگر استفاده می شود.

اخیرا، حتی وان پلاس به کنسرسریوم وایرلس پاور پیوست و پشنهاد داد که دستگاه هایی با پشتیبانی از شارژ بی سیم رونمایی کند. از این گذشته، حتی شایعات و نشتهایی قابل اعتماد نیز همین موضوع را مطرح می کنند.

بنابراین، در صورت صحت ممکن است نسخه ربراندد فناوری شارژ بی سیم ۳۰ واتی ووک را در سری وان پلاس ۸ مشاهده کنیم، که انتظار می رود در طی چند هقته رسمی به بازار عرضه شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.