شارژ وایرلس ۴۰ واتی شیائومی : تحولی در دنیای شارژ بی سیم

 

امروز بعد از ظهر، معاون رئیس شیائومی چانگ چنگ در ویبو فاش کرد که میزان شارژ بی سیم شیائومی از حالت ۱۰ الی ۳۰ واتی در سالهای اخیرا تکامل یافته است. با این حال، این شرکت در حال تولید شارژر بی سیم جدیدی است که ظرفیت فعلی ۳۰ واتی آن را از صحنه بیرون می کشد. با توجه به Xiaomi VP، چانگ چنگ، یک راه حل جدید برای شارژ سریع بی سیم ۴۰ واتی است. قابلیت شارژ بی سیم ۴۰ واتی شیائومی کاملا چشمگیر است.

طبق این فیلم، شیائومی می ۱۰ پرو با باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی را در مدت ۴۰ دقیقه شارژ کامل می کند. در ۲۰ دقیقه اول ۵۷% شارژ می شود. این شارژر بی سیم نمونه اولیه احتمالا با یک کولر هوا معمولی همراه است تا گرمایش آن را بررسی کند. از هم اکنون، هیچ اطلاعاتی در مورد زمان دسترسی به این فناوری وجود ندارد. با این حال، می دانیم که شیائومی بالاخره این فناوری را در اختیار ما قرار می دهد.

آخرین پرچمدار شیائومی از یک راه حل شارژ بی سیم ۳۰ واتی استفاده می کند. اکنون، این شرکت تلاش می کند تا پرچمداران بعدی خود را جذاب تر کند. بدیهی است که شارژ بی سیم منطقه اصلی توسعه امسال خواهد بود. هدف شیائومی دستیابی به سرعت شارژ است که برخی از OEM ها با شارژ بی سیم برای دستیابی به آن تلاش می کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شارژ وایرلس ۴۰ واتی شیائومی برای دستیابی به راه حل شارژ ۳۰ واتی وایرلس تلاش می کند

آخرین پرچمداران شیائومی یعنی شیائومی می ۱۰ و شیائومی می ۱۰ پرو اما از راه حل های شارژ سریع بی سیم استفاده می کنند. شیائومی می ۱۰ مجهز به باتری با شارژ سریع ۴۷۸۰ میلی آمپر ساعتی است که از شارژ سریع ۳۰ واتی سیمی + شارژ بی سیم ۳۰ واتی + شارژ معکوس بی سیم ۱۰ واتی پشتیبانی می کند. از طرف دیگر شیائومی می ۱۰ پرو از باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی استفاده می کند. با این حال، این دستگاه از فناوری شارژ سریع ۵۰ واتی برخوردار است. این راه حل شارژ فقط در ۴۵ دقیقه دستگاه را شارژ کامل می کند. علاوه بر این، این دستگاه از جدیدترین راه حل شارژ بی سیم ۳۰ واتی شیائومی استفاده می کند که بسیار سریع است.

نظر شما در مورد شارژ بی سیم ۴۰ واتی شیائومی چیست؟ آیا در حال حاضر صنعت گوشی های هوشمند به این فناوری نیاز دارد؟ نظرتون رو زیر همین پست برامون کامنت کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر