شاید به جای آیفون SE 2 بگوییم آیفون ۹

آیا اپل در سال 2020 شش گوشی را عرضه خواهد کرد ؟

شاید به جای آیفون SE 2 بگوییم آیفون ۹

اپل می تواند امسال بیش از حد معمول گوشی های بیشتری را به بازار عرضه کند. از جمله دو مدل جدید که جایگزین آیفون SE هستند. طبق گزارشات جدید ممکن است به جای نام آیفون  SE 2 را آیفون ۹ نامیده شود.

این گزارش از دیجی تایمز تهیه شده است، که نوشته : طبق گفته منابع موجود در زنجیره تامین گوشی های تایوان، اپل احتمالا شش دستگاه آیفون را در سال ۲۰۲۰ راه اندازی خواهد کرد، چهار مدل با نمایشگر OLED و دو مدل با نمایشگر LCD.

شایان ذکر است که تنها شواهد خاص در این گزارش، ادعایی است که Chipbond Technology ، که تراشه های درایور صفحه نمایش را برای صفحه نمایش های LCD ایجاد می کند ، سفارشی را برای دو دستگاه LCD مختلف دریافت کرده است.

آیفون SE 2

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آیفون SE 2 یا آیفون ۹

اگر واقعا نسخه بزرگتر از آیفون SE 2 وجود دارد، گفته می شود صفحه نمایش ۵.۵ اینچی یا ۶.۱ اینچی دارد. همچنین قرار است این دستگاه چند ماه پس از نسخه استاندارد وارد شود، احتمالا همزمان با خط آیفون ۱۲ راه اندازی می شود. تحلیلگر مشهور اپل، مینگ چی کو گفت، با این حال گفته است که آیفون SE 2 پلاس برای سال ۲۰۲۱ آماده می شود، بنابراین می توانیم انتظار بیشتری برای مدل بزرگتر داشته باشیم.

در حالی که ممکن است به نظر می رسد که آیفون SE 2 و SE 2 پلاس و پرو نامهایی را انتخاب می کند، دستگاه ها را می توان آیفون ۹ و آیفون ۹ پلاس و پرو نامگذاری کرد. کوپرتینو از آیفون ۸ به آیفون X پرش کرد، بنابراین ۹ مدل نامزد دریافت نشده است.

در مورد آنچه انتظار می رود در گوشی های جدید وجود داشته باشد، گفته می شود آنها شبیه آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس هستند و دارای داخلی هایی هستند که با آیفون ۱۱ قابل مقایسه هستند، که به نطر می رسد کاملا قانع کننده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر