شبیه سازی عملیات persaance ناسا با نرم افزار

شبیه سازی عملیات persaance ناسا با نرم افزار

سازمان ناسا با کسب تجارب بسیار حرفه ای و قدرتمند از عملیات و پروژه های قدیمی خود وارد حالت تازه ای شده است و قرار است با این حالت یک نگاه و دید بسیار گسترده ای را برای کاربران این سازمان به وجود بیاورد که قطعا متفاوت و خاص خواهد بود.

این امکان به کاربران ناسا این دسترسی را می دهد که عملیات پرتاب مریخ نورد که قرار است تا پایان امسال میلادی انجام بگیرد را از نزدیک مشاهده کنند که واقعا می توان گفت یک حالت فوق العاده و خاص محسوب می شود که این شرکت به وجود آورده است.

ناسا با این شبیه سازی به کاربران خود این اجازه را می دهد که بتوانند به طور کامل و از نزدیک پرتاب این مریخ نورد را که تجربه آنرا از پرتاب این مریخ نورد در سال ۲۰۱۸ داشت را برای کاربران به وجود می آورد که حالتی بسیار خاص و عالی می باشد.

شبیه سازی عملیات persaance ناسا نشان می دهد این شرکت قصد دارد تا کاربران خود را با محتویات کلی عملیات خود آشنا کند و آنها بتوانند به طور کلی درک بیشتری از اقدامات و عملیات انجام شده از سوی ناسا داشته باشند که بسیار مفید و جالب می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از نظر عملی هم این یک کار بسیار خاص محسوب می شود که ناسا در پیش گرفته و شاهد اتفاقات بسیار مناسب و عالی از سوی این سازمان بسیار قدرتمند و فوق العاده هستیم که توانایی اجرایی کردن حالت های مختلف را بر روی پلفترم های مختلف را دارد.

شبیه سازی عملیات persaance ناسا

شبیه سازی عملیات persaance ناسا

این شبیه سازی کمک زیادی به دانشجویان و افرادی که در حوزه نجوم فعالیت می کنند دارد و باعث می شود تا آنها از نزدیک با موضوعات نجوم آشنا شوند و به نوعی درک خوبی از نزدیک با این موضوع داشته باشند که می تواند برای انجام تحقیقات بسیار مناسب باشد.

ناسا توانایی های بسیار زیادی دارد و این عملکرد باعث می شود تا یک قدم به جلو برود و این حالت یعنی به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و جذاب از سوی این شرکت می باشد که به زودی شاهد حالت های بسیار خاص و ایده آل از سوی ناسا خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر