شروع آمازون پرایم از هفته آینده : تخفیفات طوفانی

شروع آمازون پرایم از هفته آینده : تخفیفات طوفانی

شرکت آمازون یکی از قدرتمندترین فروشگاه های اینترنتی جهان می باشد که سالانه بالای میلیون ها دلار درآمدزایی خالص از فروش محصولات در فروشگاه اینترنتی دارد و همین امر باعث شده تا یکی از بزرگان صنعت تکنولوژی و اینترنت و وب محسوب شود.

طبق سنت های همیشگی فروشگاه های اینترنتی یک سری روز ها را برای ایجاد تخفیفات متنوع و متعدد انتخاب می کنند که بتوانند از این طریق فروش خود را چند برابر کنند که آمازون یک روز به عنوان آمازون پرایم را برای این حالت انتخاب کرده.

در این روز تخفیفات بسیار فوق العاده و عجیب و غریبی از سوی آمازون ارائه می شود که کاربران برای خرید محصول ترغیب می شود و این یکی از راهکار های جذب مشتری در سریع ترین حالت ممکن محسوب می شود که رخ داده است.

شروع آمازون پرایم از روز های آینده نشان دهنده نزدیک شدن به آخر های سال میلادی می باشد و تقریبا سه ماهه دیگر شاهد کریسمس و پایان یافتن سال ۲۰۲۰ خواهیم بود که از تمامی لحاظ یکی از سال های بسیار بد و عجیب برای بشریت محسوب میشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این اتفاق باعث می شود تا فروش چند برابری برای آمازون اتفاق بیافتد و افرادی که برای خرید یک محصول خاص منبع مالی و یا بودجه کافی ندارند در بهترین حالت ممکن بتوانند آن محصول را با قیمتی بسیار پایین تر برای خود تهیه کنند.

شروع آمازون پرایم

شروع آمازون پرایم

این رویداد همه ساله از سوی آمازون در ماه های پایانی یک سال میلادی برگزار می شود و به جرات می توان گفت یکی از بزرگترین رویداد های اینترنتی محسوب می شود که از سراسر دنیا برای خرید و مشاهده محصولات متنوع به این فروشگاه اینترنتی مراجعه می کنند.

نظر شما درمورد اینکه فروشگاه های ایرانی مانند آمازون یک روز خاصی را برای ایجاد چنین تخفیفاتی ارائه دهند مناسب می باشد و یا اصلا فروشگاه های اینترنتی مانند دیجی کالا و دیگر فروشگاه ها توانایی اجرایی کردن این رویداد ها را دارند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر