اعتراضات کارمندان فیس بوک بخاطر اتفاقات اخیر

اعتراضات کارمندان فیس بوک بخاطر اتفاقات اخیر

در یک حرکت نمادین کارمندان و برخی از کارکنان شرکت فیسبوک در توییتر و حتی در خود این شبکه اجتماعی دست به اعتراضات گسترده ای با تغییر عکس پروفایل خود انجام دادند که می تواند باعث به وجود آمدن اتفاقات متفاوت سختی باشد.

از چند روز گذشته اعتراضات در سطح کشور آمریکا بسیار شدت گرفته است و همین نیز باعث شده است تا کشور آمریکا درگیر مشکلات امنیتی در داخل این کشور باشد که واقعا مشکلات بسیار زیادی برای این کشور از نظر اعلام وضعیت خطرناک توسط رئیس جمهور این شرکت می باشد.

چند روز گذشته یک فرد سیاهپوست توسط نیرو های پلیس آمریکا به طرز وحشیانه ای کشته شد که واکنش بسیار عجیب و تحریک آمیز دونالد ترامپ باعث شد تا کاربران زیادی از سراسر دنیا علیه این شخص برخی از کمپین های متفاوتی را ایجاد کنند.

اعتراضات کارمندان فیس بوک نیز بخاطر همین اتفاقات اخیر می باشد که به وجود آمده است و حالت بسیار بدی برای کشور آمریکا به وجود آورده است که باعث نگرانی های سیاسی و امنیتی در این کشور شده است که واقعا می تواند برای برخی از شرکت های فناوری مضر باشد.

در هفته گذشته دونالد ترامپ هشدار هایی برای مارک زاکربرگ مدیرعامل و موسس فیس بوک بابت پخش برخی از خبر های ضد دولت آمریکا به همراه برخی از مطالب درمورد دونالد ترامپ داده بود که با واکنش بسیار تند و سخت طرفداران این شخص در شبکه اجتماعی مواجه شده بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اعتراضات کارمندان فیس بوک بخاطر اتفاقات اخیر

اعتراضات کارمندان فیس بوک

کارمندان شرکت فیسبوک نیز برای حمایت از رئیس خود در مقابل دونالد ترامپ دست به یک حرکت فوق العاده و تاریخی زدند و با تغییر عکس پروفایل خود در شبکه های اجتماعی به رنگ کاملا سیاه و استفاده از تگ های مرتبط با این موضوع در مقابل این شخص ایستادند.

اتفاقات اخیر باعث به وجود آمدن تنش های بسیار زیادی در داخل کشور ایالات متحده شده است و همین نیز نشان دهنده اتفاقات بسیار زشت از سوی دولت آمریکا و نیرو های پلیس می باشد که برای مقابله با اعتراض کنندگان استفاده می کنند که واقعا حرکت های غیر انسانی می باشد.

علی رغم اعتراضات بسیار سنگین مردم علیه دولت آمریکا شرکت های فناوری از جمله فیس بوک و مایکروسافت نیز مخالفت خود علیه دولت را درمورد اتفاقات اخیر اعلام کرده اند که باعث نگرانی های زیادی در کاخ سفید برای این دولت و کابینه دونالد ترامپ شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر