شروع مجدد فورد برای بازار SUV و تولید دوباره

شروع مجدد فورد برای بازار SUV و تولید دوباره

شرکت فورد در اواخر سال ۲۰۲۰ برنامه خود برای توسعه محصولات و شاسی بلند های خود را اعلام کرد و حالا در اواسط سال ۲۰۲۱ برنامه جدیدی برای توسعه و دستیابی برای تمامی آنها را ایجاد کرده است. در این برنامه شاهد تولید انبوه و ساخت نسخه متعدد از سوی فورد خواهیم بود.

بازار خودرو های شاسی بلند فورد مشتری ثابت و زیادی دارد و همین موضوع باعث شده تا این شرکت بیشتر ترغیب به تولید و ساخت خودرو هایی در این سبک شود که قطعا در آینده ای نزدیک شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار جالب و فوق العاده کاربردی از سوی این شرکت خواهیم بود.

اتفاقاتی که شرکت فورد در چند ماه اخیر برای خط تولید خود انجام داده قابل قبول و بسیار حرفه ای است و همین موضوع باعث به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های جذاب و قابل قبول شده است و در کنار عملکرد مثبت حالت های هوشمندانه ای را از خود به اجرا بگذارد.

شروع مجدد فورد برای بازار SUV متفاوت تر از دیگر شرکت ها خواهد بود و دلیل اصلی آن محبوبیت این شرکت در این سبک خودرو ها است که باعث شده فورد تا با دیدگاه متفاوت تری به سراغ ساخت و تولید اینگونه خودرو ها برود و در نهایت نسل جدید را راه اندازی کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اضافه شدن نسل خودرو های الکتریکی فورد به این سبک ماشین ها باعث می شود تا شاهد نوع طراحی جدید و ساخت خودرو باشیم که در دستور کار این شرکت قدرتمند قرار گرفته و حالت های جذاب و بسیار کاربردی از خود به همراه خواهد داشت.

شروع مجدد فورد برای بازار SUV

شروع مجدد فورد برای بازار SUV

نسخه Enthusiast ST یکی از اولین سری خودرو های شاسی بلند فورد برای بازار جهانی است که دارای موتور ۳.۰ لیتری با قدرت موتور ۴۰۰ اسب بخار است که ترکیب مناسب و قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته و یکی از برترین خودرو های این شرکت در این سری به حساب می آید.

تعداد انبوه این سری از خودرو های فورد در بازار های جهانی عرضه خواهد شد تا شاهد به وقوع پیوستن حالت های قابل توجه و ایده آل از سوی این شرکت باشیم که در سطح مناسبی ارائه خواهد شد و در سال ۲۰۲۱ و همچنین اواسط سال ۲۰۲۲ میلادی شاهد عرضه این نسخه از خودرو های فورد خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر