شرکت نیسان دو روز تعطیل خواهد شد

شرکت نیسان دو روز تعطیل خواهد شد

نیسان یکی از بزرگترین و بهترین شرکت هایی است که در ایالات متحده شروع به کار کرده است اما یک شرکت غیر بومی محسوب می شود، این شرکت ژاپنی یکی از تولید کنندگان بزرگ خودرو در سطح جهانی می باشد که از برند های مطرح در دنیا به حساب می آید.

همه شرکت ها در اوایل سال جدید میلادی برای کارگران خود چند روزی را مرخصی می دهند که نیسان هم مانند شرکت های دیگر برای کارگران خود روزهای ۲ و ۳ ژانویه را در نظر گرفته است، البته این طرح فقط برای ایالات متحده می باشد.

نیسان تایید کرده است در دو تاریخ مشخص شده به تمامی کارگران خود در ایالات محتده حدود دو روز مرخصی با حقوق خواهد داد، در اول گفته میشد که این مرخصی اجباری است و بدون حقوق می باشد اما بعدا با انتشار خبری از نیسان اشاره به با حقوق بودن این مرخصی اشاره کرد.

شرکت نیسان دلیل این مرخصی را روحیه دادن به کارگران خود به منظور شروع کردن سال نو قلمداد می کند و اذعان می کند اینگونه مرخصی ها روحیه و انرژی کارگران را افزایش می دهد و باعث می شود تا نیروی کارگران نسبت به کار زیاد باشد.

همچنین نیسان گفته است تمامی کارگران با حقوق های و دستمز های قابت همیشگی خود به مرخصی خواهند رفت و تمامی فروشگاه های این شرکت در تمامی مناطق ایالات متحده باز خواهد بود و این طرح فقط برای کارگران شرکت خواهد بود، طبق گفته نیسان حدود ۱۴.۵۰۰ نفر کارگر در ایالات متحده برای نیسان کار می کنند که نشان از قدرت این شرکت ژاپنی را دارد.

شرکت نیسان دو روز تعطیل خواهد شد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شرکت نیسان و طرح های اقتصادی

نیسان در بیانیه ای اعلام کرده است که از این حرکت برای بهینه سازی عملکرد کارگران و به نوعی یک حرکت استراتژیکی برای حرکت به سوی آرمان های کارگران کرده است و با این کار میخواهد به نوعی رضایت کارگران را به دست بیاورد.

به گفته این شرکت ممکن است در این دو روز میلیون ها ضرر به شرکت وارد شود اما این ضرر را بخاطر کارگران خود به جان می خرد و برای بهبود عملکرد و روحیه کارگران خود آنها را به یک استراحت دو روزه دعوت می کند که با حقوق و مزایا همراه خواهد بود.

نیسان نسبت به ماه های گذشته دچار افت شدیدی در فروش محصولات خود بوده است و نسبت به ماه گذشته شاهد افت ۷ درصدی فروش بوده است که نشان از  ضعف این شرکت بین خودروساز های مطرح که در ایالات متحده حضور دارند را نشان می دهد.

وضعیت این روز های نیسان خوب نمی باشد و گفته می شود این شرکتدر حال ساخت خودرو های برقی می باشد که از این طریق بتواند فروش داشته باشد و بخشی از بازار را به خود اختصاص دهد، شرکت نیسان همیشه در مواقع بد اقتصادی راه حل های زیاد و مختلفی داشته است.

طبق اعلام نیسان خودرو هایی که فقط نسبت به دیگر محصولات این شرکت دارای افت در فروش نبوده اند سری های NV و NV 200 می باشد که از لحاظ فروش نسبت به دیگر خودرو های این شرکت از نظر تعداد فروش حال روز خوبی داشته است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر