شرکت های مخابراتی آمریکا تعرفه های خود را تغییر می دهند

شرکت های مخابراتی آمریکا تعرفه های خود را تغییر می دهند

همه شرکت هایی که به ارائه خدمات اینترنتی و مخابراتی در آمریکا مشغول هستند طبق گفته های سازمان FCC حق این را ندارند که در زمان کرونا سرویس هایی که کاربران نتوانسته اند آنرا تمدید کنند را لغو کنند و سرویس باید مانند زمان گذشته به فعالیت خود ادامه دهد.

این سازمان اعلام کرده است همچنین شرکت های اینترنتی تا ۶۰ روز یا همان دو ماه به صورت رایگان اینترنت را برای مصرف های خانگی ارائه خواهند داد که قطعا اتفاق بسیار خوبی برای کاربران آمریکایی خواهد بود و می توانند در زمان قرنطینه از آن استفاده کنند.

در لیستی که سازمان FCC آنرا منتشر کرده است، نام شرکت هایی همچون T-Mobile و AT&T و مهمتر از آنها Verizon مشاهده می شود که قرار است سرویس های خود را دو ماه به صورت رایگان برای تمام شهروندان آمریکایی به صورت رایگان ارائه خواهند کرد.

شرکت های مخابراتی آمریکا موظف اند تا هزینه سرویس هایی که قرار است در پایان همین ماه لغو شود را به صورت خودکار تمدید خواهند کرد و فقط هزینه شرکت های بزرگی همچون اپل و مایکروسافت را که خدمات آنها را شرکت Verizon تامین می کند فقط دریافت خواهد شد.

تمامی این شرکت های نامبرده شده به اضافه دیگر شرکت های خدمات دهنده اینترنت در آمریکا پهنای باند خود را ارتقا خواهند داد تا بتوانند از این طریق به نوعی بتوانند به کاربرانی که نمی توانند به خارج از خانه خود بروند و به نوعی قرنطینه شده اند خدمات دهی اینترنتی را ارائه می دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شرکت های مخابراتی آمریکا تعرفه های خود را تغییر می دهند

خدمات شرکت های مخابراتی آمریکا

در میان این شرکت های خدمات دهنده اینترنتی و مخابراتی فقط T-Mobile می باشد که خدمات ویژه رایگانی را برای کاربران خود ارائه می دهد، این شرکت برای کاربرانی که از داده تلفن های همراه استفاده می کنند ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان عرضه خواهد کرد.

و برای مصارف خانگی و کاربرانی از ADSL خانگی استفاده می کنند به مدت دو ماه اینترنت رایگان نامحدود عرضه خواهد کرد که یک اتفاق بسیار جالب و خاصی می باشد که این شرکت آمریکایی برای رضایت کاربران خود دست به این کار زده است.

مدیرعامل T-Mobile اعلام کرده است تمامی این خدمات بخاطر رفع شیوع ویروس کرونا می باشد و این کار را بخاطر در خانه ماندن شهروندان انجام داده است و باید منتظر ماند و دید که شرکت های دیگری دست به این کار خواهند زد، در ایران نیز اینترنت ۱۰۰ گیگابایت برای تمامی سرویس های خانگی عرضه شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر