شش تلفن هوشمند ۵G در ماه مارس رونمایی می شود

نیمه اول سال ۲۰۲۰ به عنوان سالی که تقریبا تمام تلفن هی هوشمن بصورت آنلاین منتشر می شوند، در تاریخ خواهد بود. تعداد زیادی از تلفن های هوشمند در حال حاضر در این ماه منتشر شده است. با این حال، در ده روز آخر ماه، چند گوشی هوشمند شگفت انگیز ۵G را شاهد خواهیم بود. اگر به دنبال گرفتن یک تلفن هوشمند ۵G هستید که اخیرا رونمایی شده است، ممکن است منتظر یکی از این موارد باشید.

اولین تلفن ۵G نوکیا – ۲۰ مارس

ساعت ۰:۳۰ در ۱۰ مارس ، به وقت پکن، نوکیا کنفرانس آنلاین را در لندن، انگلیس برگزار می کند. این شرکت اولین و احتمالا چندین تلفن ۵G خود را به طور رسمی عرضه خواهد کرد. در حال حاضر، میزان قرار گرفن در معرض محصول زیاد نیست، بنابراین باید در عرض چند ساعت منتظر کنفرانس باشیم.

ردمی K30 پرو – ۲۴ مارس

در حال حاضر، مقامات ردمی شروع به گرم کردن این محصول برای رونمایی کرده اند. با توجه به گفته وانگ تنگ، این تلفن با پشیمانی و غافلگیر کننده همراه است. یک حسرت آشکار نمایشگر ۶۰ هرتزی است که از این دستگاه استفاده می کند. این دستگاه همچنین از پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵، UFS3.0، رم LPDDR5 و غیره بهره می برد.

رویول فلکس پای ۲ – ۲۶ مارس

ممکن است تمام اعتبار تلفن های تاشو را به دست سامسونگ و هواوی بدهید، اما این شرکت های اولین دستگاه تاشو را معرفی نکردند. بخش تاشو توسط گلکسی فولد یا میت ایکس لمس نشده است، اما با Royole Flexpai شروع شد. انتظار می رفت اولین دستگاه تاشو در MWC 2020 امسال جانشین خود را رونمایی کند. با این حال، این رویداد لغو شد و احتمالا می دانید چرا. این تلفن هوشمند اکنون از ۲۵ مارس به صورت آنلاین عرضه می شود. شایعاتی مبنی بر استفاده این دستگاه از پردازنده ۸۶۵ وجود دارد و از امکانات این دستگاه مودم ۵G هم در کار خواهد بود.

سری P40 هواوی – ۲۶ مارس

در تاریخ ۲۶ مارس، هواوی میزبان کنفرانس جهانی سری P40 خواهد بود. این همایشی است که افراد زیادی منتظر آن هستند. این دستگاه ها بیش از ۸۰۰ دلار قیمت دارند و با GMS عرضه نمی شوند. هواوی هنوز هم در زمینه مسائل متعدد با ایالات متحده درگیر است. هر چه دستگاه های هواوی بیشتر رونمای می شوند، راه حل هواوی برای ممنوعیت ایالات متحده را بیشتر مشاهده می کنیم.

هونور ۳۰S هواوی  – ۳۰ مارس

تاریخ عرضه هونور ۳۰ُS تاریخ ۳۰ مارس است. در حال حاضر توجه همه بر روی این محصول پدازنده است و پردازنده جدید کیرین ۸۲۰ باید روی این محصول ظاهر شود. این دستگاه تبدیل به محصولی بسیار رقابتی هونور در میان تلفن های همراه ۵G میان رده می شود.

ویوو S6 جدید – ۳۱ مارس

مارس یک ماه بسیار پربار برای ویوو است. در پایان ماه مارس، ویوو S6 جدید به طور رسمی رونمایی خواهد شد. این محصول جدی از ۵G پشتیبانی می کند و از لحاظ طراحی و وزن از تجربه خوبی برخوردار است. این دستگاه دیگری است که ارزش جستجوی آن را دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر