شفاف ترین تلویزیون شیائومی بلاخره رونمایی شد

شفاف ترین تلویزیون شیائومی بلاخره رونمایی شد

صنعت تلویزیون و نمایشگر های نسل جدید به شدت در حال پیشرفت می باشد و همین امر باعث می شود تا شاهد تکنولوژی ها و فناوری های نوین در ساخت و استفاده از این نمایشگر ها باشیم که با حالت های بسیار فوق العاده و ایده آل همراه می باشند که نشان دهنده اتفاقات بسیار مناسب می باشد.

شیائومی توانسته بعد از مدت ها کار کردن بر روی یک ویژگی بسیار ایده آل آنرا توسعه دهد و یک نمونه اولیه بسیار حرفه ای و کاملا واقعی را برای فروش در بازار جهانی آماده کند که یک فناوری بسیار عجیب و جالب از سوی این شرکت بزرگ محسوب می شود.

تلویزیون شیشه ای یا همان شفاف که از هر دو طرف می تواند طرف دیگر را مشاهده کرد و شما حتی قطعاتی که در داخل این محصول به کار گرفته شده را هم شاهد نمی باشید که باعث جذابیت بیش از حد این طراحی و این تکنولوژی مورد استفاده شده می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شفاف ترین تلویزیون شیائومی نشان می دهد که این شرکت در حال توسعه بسیار عظیم در حوزه تکنولوژی می باشد و در حال تبدیل شدن به یک شرکت بسیار قدرتمند در حوزه فناوری و تکنولوژی می باشد که محصولات بسیار خاصی را تولید می کند.

شفاف ترین تلویزیون شیائومی

شفاف ترین تلویزیون شیائومی

اتفاقاتی که شرکت شیائومی در این یک سال اخیر در حوزه فناوری انجام داده بسیار ایده آل و فوق العاده می باشد و نشان دهنده اتفاقات بسیار مناسب و خاص می باشد که نشان از قدرت همیشگی این شرکت در بازار جهانی و ساخت محصولات الکتریکی با کیفیت بسیار بالا می باشد.

باید منتظر اعلام مشخصات فنی و همچنین قیمت نهایی این محصول برای فروش در بازار جهانی باشیم که قطعا شاهد قیمت بسیار بالایی برای این محصول منحصر به فرد شیائومی خواهیم بود که می تواند یک محصول انقلابی جذاب نام بگیرد.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر