شمار کاربران جهانی رلمی از ۳۵ میلیون فراتر رفت

در سال ۲۰۱۸، اوپو، تولید کننده چینی، رلمی را به عنوان یک زیر مارک تاسیس کرد. با این حال در سال ۲۰۱۹ رلمی به یک برند مستقل تبدیل شد.

این شرکت دومین سالگرد خود را به زودی جشن می گیرد و با رونمایی ۸ محصول جدید در تاریخ ۲۵ مه، این کار را به سبک خود انجام خواهد داد. امروز ژو چی چس، مدیر عامل رلمی در ویبو اعلام کرد که شمار کاربران جهانی از این شرکت از ۳۵ میلیون فراتر رفته است.

شمار کاربران جهانی رلمی از ۳۵ میلیون فراتر رفت

شمار کاربران جهانی رلمی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

علاوه بر این وی گفت که این شرکت در حال آماده سازی برای برگزاری کنفرانس بزرگ در ۲۵ مه است. این قوی ترین رویداد رونمایی در تاریخ رلمی خواهد بود که در عین حال بسیاری از محصولات را منتشر خواهد کرد.

علاوه بر این گمانه زنی هایی وجود دارد که دستگاه اصلی این کنفرانس اولین گوشی گیمینگ این شرکت خواهد بود. این شرکت، رلمی بلید رانر را با پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ منتشر خواهد کرد. به گفته رلمی این یک سوپرایز و هدیه سالگرد است که مخصوص طرفداران واقعی این شرکت تولید شده است.

از گزارشات دیگر درباره این دستگاه این که، گوشی با همان طرح دوربین رلمی ایکس ۵۰ پرو ۵G همراه است. با این حال در حالی که ایکس ۵۰ پرو از طراحی بدنه یخی استفاده می کند، بلید رانر از یک طراحی رنگ شیب مانند استفاده می کند.

علاوه بر پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵، این گوشی جدید رلمی از حالت دوگانه شبکه ۵G یعنی SA و NSA پشتیبانی می کند. همچنین از مجموعه دوربین عقب چهارگانه بهره می برد که ممکن است با رهبری سنسور اصلی ۶۴ مگاپیکسلی همراه باشد. سایر محصولاتی که در این کنفرانس رونمایی خواهند شد شامل پاوربانک، هدست بلوتوثی بی سیم و غیره است. که با وجود گوشی گیمینگ جدید این شرکت زیاد به چشم نمی آیند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر