شمار کاربران فعال ویندوز ۱۰ به ۱ میلیارد رسید

شمار کاربران فعال ویندوز ۱۰ به ۱ میلیارد نفر رسید

ویندوز ۱۰ به یک میلیارد کاربر فعال رسیده است. اطلاعیه رسمی فقط به دو ساعت قبل بر می گردد. آخرین آپدیت مایکروسافت در این مورد به سپتامبر گذشته بر می گردد که دستگاه ها بیش از ۹۰۰ میلیون بودند.

رشد سیستم عامل غول ردموند در سالهای اخیر نسبتا پایدار بوده است و حدود شش میلیون کاربر هر شش ماه اضافه می شوند. شایان ذکر است که هدف اصلی رسیدن به هدف امروز، دو سال پیش بود، اما عدم موفقیت ویندوز ۱۰ موبایل به نتیجه نرسید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شمار کاربران فعال ویندوز ۱۰ به ۱ میلیارد رسید

با ۱۰۰% از Fortune 500 که هم اکنون از دستگاه های ویندوز ۱۰ استفاده می کند، به یک بستر مهم براب ایجاد تحول در تجارت و شرکت های دیگر تبدیل شده است. با گذر شرکت های از ویندوز ۷ به ویندوز ۱۰، آنها معتقد می شوند که کار خود را با کار آمدتر، ایمن تر اداره کنند و موقعیت خود را برای ارائه محصولات بهتر، خدمات و راه حل های مناسب به مشتریان خود قرار دهند.

اکنون ویژگی های جدید ویندوز ۱۰ و آپدیت های امنیتی سریع تر از گذشته تحویل داده می شوند. ما از انتشار نسخه ای در هر سه سال، تا انتشار چندین نسخه در سال، تکامل یافته ایم. و با جداسازی اخیر مرورگر جدید مبتنی بر کرومیوم ادج از ویندوز ۱۰، اکنون می توانیم ساختهای جدید را به خارج از نسخه معمولی ویندوز ۱۰ و نسخه های بیشتر ویندوز ارائه م دهیم.

با W10، تمرکز ما همیشه این بوده است که مشتری را در مرکز قرار دهیم، به بازخورد ها گوش دهیم، و این بازخورد را در روند توسعه شکل می دهد. یکی از قوی ترین نمونه های این تمرکز مشتری برنامه Windows Insider است که هم اکنون بیش از ۱۷.۸ میلیون خودی دارد و در هر کشور جهان عضو دارد.

ما همچنین تلاش کرده ایم که ویندوز را به یک سکوی باز، فراگیر و در دسترس تبدیل کنیم که می تواند همه را برای رسیدن به اهداف خود توانمند سازد. تیم Windows Accessibility ما بر طراحی انسان محور متمرکز است، روشی که مهندسین و طراحان برای درک عمیق نیاز های مردم تلاش می کنند، و سپس با هماهنگی و بطور مداوم راه حل های مستقیم را با آنها تکرار می کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع WINDOWS

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر