شمار کاربران ۴G در چین ۸۰.۲% کاربران گوشی های هوشمند را تشکیل می دهند

شمار کاربران ۴G در چین ۸۰.۲% کل کاربران گوشی های هوشمند را تشکیل می دهند

چین بزرگترین بازار جهان است.این موضوع در مورد تلفن های هوشمند هم صدق دارد. همچنین مدت ها قبل به ۵G هم این موضوع سرایت کرد. به همین دلیل است که بسیاری فکر می کنند هر ۲ کاربر گوشی های هوشمند از این منطقه یک کاربر ۵G است.

امروز هم، وزارت اطلاعات این کشور از فعالیت اقتصادی صنعت ارتباطات در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ خبر داد. به نظر می رسد، هنوز تعداد زیاد کاربران ۴G وجود دارد.

از اواخر ماه مارس، تعداد کل کاربران گوشی های هوشمند از سه شرکت اصلی ارتباط از راه دور به ۱.۵۹ میلیارد رسیده است. و کاربران ۴G هم ۱.۲۸ میلیارد نفر است که ۸۰.۲ درصد از کل کاربران تلفن های هوشمند را تشکیل می دهند. این افزایش ۰.۳ درصدی از پایان فوریه انجام پذیرفته است.

بازار ارتباطات چین در چه وضعی است؟

در تجارت از راه دور، ترافیک اینترنت تلفن همراه هم رشد سریع را حفظ کرده است، از مقدار ۹.۵ گیگابایتی در ماه مارس، در سه ماهه اول، ترافیک انباشته اینترنت موبایل به ۳۵.۷ میلیارد گیگابایت رسید که نسبت به سال گذشته افزایش ۳۹.۳ درصدی داشته و بر اساس رشد سه رسمی دوره مشابه سال قبل، رشد سریع خود را ادامه داده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از این طریق، میزان دسترسی به اینترنت از طریق تلفن های هوشمند به ۳۴.۴ میلیارد گیگابایت رسیده است که نسبت به سال گذشته ۱۴.۹ درصد افزایش داشته و ۹۶.۴ درصد از کل ترافیک اینترنت تلفن همراه را به خود اختصاص داده است.

در ماه مارس، هم متوسط ترافیک دسترسی به اینترنت تلفن همراه  در خانه به ۹.۵ گیگابایت رسیده است، هر سال به ۳۰.۶ درصد افزایش در سال، افزایش ۰.۹۱ گیگابایتی/خانوار از دسامبر سال گذشته، و رسیدن به بالاترین نقطه در محدوده زمانی نزدیک به ۱۲ ماهه.

در همین حال، ترافیک تلفن های هوشمند همچنان رو به کاهش است. در سه ماهه اول، مدت زمان تماس خروجی تلفن های هوشمند ۴۸۶.۱ میلیارد دقیقه بود. این نسبت به سال گذشته ۱۶.۹% افزایش داشته است که نسبت به پایان سال گذشته ۱۱ درصد افزایش داشته است.

اما از ژانویه تا فوریه کاهش ۱.۷ درصدی است. مدت زمان تماس گیرندگان تلفن ثابت ۲۱.۸ میلیارد دقیقه بود، در مقایسه با ۲۷.۴ درصد سال گذشته، افزایش ۸.۸ درصدی از پایان سال گذشته و کاهش ۳ درصدی از ژانویه با فوریه داشته است.

حجم خدمات پیام کوتاه موبایل به سرعت افزایش یافته است. و کاهش سال به سال درآمد کاهش یافته است. در سه ماهه اول، حجم تجارت ملی پیام کوتاه موبایل در مقایسه با سال گذشته ۳۸.۳ درصد افزایش یافته است.

همچنین نرخ رشد نسبت به سال قبل ۱۹ درصد افزایش داشته است که از ژانویه تا فوریه ۱.۲ درصد افزایش داشته است. درآمد مشاغل پیام کوتاه موبایل به ۹ میلیارد یوان (۱.۲۷ میلیارد دلار) رسید که نسبت به سال گذشته ۰.۷% کاهش داشته است.

حال، این داده ها را با رقم و آمار کشور محل زندگی خود مقایسه کنید و زیر همین پست برامون بگویید که با چه آماری روبرو شدید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر