کاربران ۵G کره جنوبی در پایان ماه مه از ۶.۹ میلیون فراتر می رود

با گسترش پوشش شبکه ۵G و افزایش گوشی های هوشمند ۵G، تعداد کاربران ۵G هم در حال افزایش است. شایان ذکر است که کره جنوبی اولین ارائه دهنده خدمات تجاری ۵G هستند. بنابراین کاملا منطقی است که کاربران ۵G در این کشور روز به روز در حال افزایش باشد.

کاربران ۵G کره جنوبی

اظلاعات منتشر شده توسط وزارت علوم، اطلاعات و فناوری ارتباطات کره جنوبی اشاره می کند ه در پایان ماه مه، مشترکیب ۵G کره جنوبی از ۶.۹ میلیون نفر فراتر می رود. به عبارت دیگر، این رقم نشان دهنده افزایش ۶۰۰ هزار نفری نسبت به ۶.۳ میلیون کاربر در پایان آوریل بود.

کاربران ۵G به ۶.۹ میلیون نفر رسیده اند و این بدان معنی است که نسبت کاربران ۵G در میان کاربران ارتباطات سیار کره جنوبی به ۱۰ درصد رسیده است. با یک حساب سرانگشتی می تواند محاسبه کرد که در حال حاضر ۶۹ میلیون کاربر ارتباطات سیار کره جنوبی وجود دارد.

کره جنونبی اولین کشور در جهان است که خدمات تجاری ۵G برای مصرف کنندگان از ۳ آوریل سال گذشته رونمایی شد. اما در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۱۸، آنها شروع به ارائه خدمات ۵G به کاربران سازمانی کرده اند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پس از رونمایی خدمات تجاری ۵G برای مصرف کنندگان عام، تعداد کاربران ۵G در کره جنوبی به طور پیوسته در حال افزایش است. در ۶۹ مین روز بعد از رونمایی، یعنی ۱۰ ژوئن، کاربران ۵G از ۱ میلیون فراتر رفت. در آگوست سال گذشته، کاربران ۵G از ۲ میلیون فراتر رفتند. در اوایل ماه سپتامبر، بیش از ۳ میلیون نفر بود. در ماه اکتبر، تعدا کاربران ۵g به ۳.۹۸ میلیون نفر رسید. در فوریه امسال هم از ۵ میلیون نفر فراتر رفت.

با گسترش شبکه های ۵G و رونمایی گوشی های هوشمند ۵G بسیار، به ویژه توسط سری آینده سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ هدایت می شود، تحلیلگران انتظار دارند که کاربران ۵G کره جنوبی تا پایان سال به ۱۰ میلیون نفر برسند.

توسعه ۵G

۵G دارای مشخصات سرعت بالا، تاخیر کم . اتصالات بزرگ است. سرعت پایین انتقال اطلعاتی و پهنای باند بالاتر را منتقل می کند. اما ۵G ممکن است تغییرات بیشتری در احساسات، ارتباطات و کار تولید خواهد شود. تاخیر کم می تواند نقس بسیار مهم در ریموت کنترل داشته باشد. ارزش اتصالات بزرگ در قسمت در اتصال همه چیز . اتصال می کند.

در حقیقت، در جهان ۶۰ تا ۷۰ شبکه تجاری ۵G وجود دارد. هواپیمای پروازی ۵G سریعتر و سریعتر در حال چرخش هستند. توسعه کاربران ۵G نسبتا مشابه است. سرعت هم سریعتر از این هم در حال چرخش است گذاشته از استعداد سرعت آن سریعتر از گذشته، انتظار می رود که ۵G تنها در سه سال ۵۰۰ میلیون کاربر به خود جلب کنئ.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر