شورولت کامارو میلیون دلاری : طراحی خاص و جذاب

شورولت کامارو میلیون دلاری : طراحی خاص و جذاب

همیشه طرح و شکل کلی خودرو شورولت کامارو در ذهن ما وجود داشته است،طراحی زیبا و چشم نواز این شرکت آدم را به وجد می آورد و همیشه یک طراحی و شکل کلی زیبا را به ما نشان می دهد که توسط شرکت آمریکایی طراحی و ساخته شده است.

قیمت شورولت کامارو ۲۰۲۰ حدود ۲۵۰۰۰ دلار به فروش می رسد، اما این تصویری که از این خودرو می بینید کاملا متفاوت و با طراحی جداگانه ای ساخته شده است که می توانیم بگوییم یکی از خاص ترین طراحی شرکت شورولت در سال های اخیر می باشد که به خود دیده است.

طراحی این خودرو به دست جان فورس، کسی که ۱۶ بار برنده جایزه برترین طراحی انجمن ملی آمریکا شده است. این طراح با ترکیب رنگ های بسیار فوق العاده این رنگبندی را در این خودرو به وجود آورده است و شکل پرچم ایالات متحده را در پشت این خودرو به نمایش درآورده است.

برخی از افراد طراحی شورولت کامارو میلیون دلاری شبیه به COPO 2020 می دانند اما این طراحی جان فورس یک شکل بسیار خاصی است که دیگر در مدل ها و سری های آینده این شرکت وجود نخواهد داشت و این خودرو یک طراحی خاص و منحصر به فردی دارد که اصلا مانند دیگر وجود نخواهد داشت.

دلیل اینکه این خودرو یک میلیون دلاری با خودروی COPO شورولت مقایسه می شود،این می باشد که این خودرو در نمایشگاه SEMA یکی از بهترین خودرو ها بود و یکی از خاص ترین خودرو های آن نمایشگاه محسوب میشد که طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خودرو COPO در سال فقط ۶۹ عدد ساخته می شود به خاطر همین می باشد که با این خودرو میلیون دلاری مقایسه می شود،چون این خودرو نیز به تولید انبوه نخواهد رسید و فقط خاص تولید میشود.

شورولت کامارو میلیون دلاری : طراحی خاص و جذاب

شورولت کامارو میلیون دلاری جذاب

این خودرو میلیون دلاری دارای قدرت ۵۸۰ اسب بخار می باشد که با سرعت ۸۰۰۰ دور دقیقه انجام می دهد و نیروی بسیار زیادی را به خودرو می بخشد. این خودرو دارای مشخصات فنی خاصی می باشد که در سری های گذشته این شرکت وجود نداشته است.

توربو شارژ بودن این خودرو و شتابگیری سریع این خودرو باعث شده است تا این ماشین به یکی از برترین ها تبدیل شود و می توان حدس زد شورولت کار های زیادی را برای این خودرو از لحاظ فنی انجام دهد و برای عرضه بهتر این خودرو کار های دیگری نیز انجام دهد.

شورولت کامارو میلیون دلاری در هفته آینده در چارچوب یک حراجی به فروش خواهد رسید و قیمت پایه این محصول از یک میلیون دلار شروع خواهد شد و احتمال اینکه قیمت افزایش داشته باشد بسیار زیاد می باشد چون تمامی هزینه های دریافتی از این محصول به امور خیریه در یکی از مراکز خیریه در ایالات متحده پرداخت خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر