شورولت کامارو ۱۰۰۰ اسب بخاری در راه تولید برای آمریکا

شورولت کامارو ۱۰۰۰ اسب بخاری در راه تولید برای آمریکا

شرکت آمریکایی شورولت که چند هفته گذشته کم فروغ بوده است و نتوانسته است به اوضاع قبلی خود بازگردد با ارائه خبری جذاب و فوق العاده بار دیگر دنیا و صنعت خودروسازی را بار دیگر به تعجب وا داشت، این شرکت آمریکایی شورولت در فکر راه اندازی خودرویی بسیار پر قدرت می باشد.

این شرکت آمریکایی بیان کرده است قرار است خودرویی با قدرت ۱۰۰۰ اسب بخار را طراحی و تولید خواهد کرد که تابحال شاهد اینگونه قدرت میان خودرو های سواری نبوده ایم و این قدرت بسیار بالا می تواند دنیای خودرو را به طور کلی تغییر دهد.

همیشه شورولت در فکر ساخت خودرو هایی بوده است که تابحال وجود نداشته است و به نوعی دنبال خودرو هایی می باشد که دارای قابلیت های خاص و منحصر به فرد بوده اند و تابحال هیچ تولیدکننده خودرویی نتوانسته است از آن قابلیت یا ویژگی استفاده کند.

شورولت کامارو ۱۰۰۰ اسب بخاری قطعا محصول بسیار خاص و جالبی خواهد بود که از سوی شرکت شورولت عرضه خواهد شد و امید این را می دهد که در سال ۲۰۲۰ شاهد یک رقابت حساس و جذابی میان شرکت های بسیار زیادی خواهیم بود و این خودرو نیز یکی از مدعیان خواهد بود.

این خودرو بسیار قدرتمند شورولت دارای قدرت فنی بسیار بالایی خواهد بود که تابحال شاهد آن نبوده ایم و امید این را می دهد که یک رقابت حساس و جذابی در راه می باشد، این خودرو دارای شش پیستون Brembo و ۴ پیستون معمولی خواهد بود و از اگزوز دو حالته بهره خواهد برد و همچنین دارای سیستم خنک کننده سنگین خواهد بود که به مشخصات فنی این خودرو افزوده می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شورولت کامارو 1000 اسب بخاری در راه تولید برای آمریکا

شورولت کامارو ۱۰۰۰ اسب بخاری در حال ساخت

این خودرو با نام انحصاری Yenko Camaro شناخته خواهد شد و گفته می شود شورولت یک تیونینگ بسیار قدرتمندی روی سری کامارو انجام خواهد داد و با افزودن قطعات بسیار قدرتمند و طراحی همیشگی همان ظاهر جذاب و فوق العاده خود را حفظ خواهد کرد.

این خودرو نسبت به دیگری تیونینگ های مطرح دنیا و خودرو های مشابه خاص تر خواهد بود، چون دارای قدرت ۱۰۰۰ اسب بخار می باشد که این خودرو را تبدیل به یک هواپیما مسافربری قدرتمند می کند که واقعا قدرت بسیار بالایی می باشد که شورولت از آن استفاده خواهد کرد.

کارشناسان و مهندسان شورولت ادعا کرده اند فقط این خودرو در ۲۵ تعداد ساخته خواهد شد و گفته می شود این خودرو ها به طور محدود و به صورت لاکچری در بازار های جهانی به فروش خواهد رسید و مانند خودرو های شرکت بوگاتی در سال حدود ۲۵ دستگاه از این خودرو ساخته خواهد شد که این خودرو را در دسته ماشین های لاکچری قرار خواهد داد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

1 نظر
  1. علی محمدی میگه

    عاشق این ماشینم من

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر