شورولت کوروت ۲۰۲۲ در سه رنگ رونمایی می شود

شورولت کوروت ۲۰۲۲ در سه رنگ رونمایی می شود

قطعا یکی از محصولات با کیفیت و مناسبی که از سوی شورولت در این سالها تولید شده، سری کوروت و نسخه C8 است، این خودرو حالا وارد سومین سال تولید خود می شود و تغییرات چندانی نسبت به نسخه اولیه و اصلی خود دریافت نکرده است.

طبق تصاویری که از سوی شورولت منتشر شده نشان دهنده ایجاد سه رنگ جدید در نسخه کوروت ۲۰۲۲ است که به ترتیب رنگ های نارنجی، قهوه ای تیره و خاکستری است که توسط شرکت شورولت در نظر گرفته شده و قطعا عملکرد مثبت و بسیار خوبی خواهد داشت.

کوروت ۲۰۲۲ با پیشرانه ۶.۲ لیتری و موتور V8 با قدرت ۴۹۰ اسب بخار ترکیب هوشمندانه و قابل قبولی خواهد بود که شورولت برای این نسخه در نظر گرفته و می توان حدس زد که فروش بالایی نیز به همراه خواهد داشت. ثبت سفارشات این خودرو از اوایل ماه جولای آغاز خواهد شد.

شورولت کوروت ۲۰۲۲ در سه رنگ اولین ترکیبی خواهد بود که شرکت شورولت از خود به نمایش می گذارد و در نسخه های مشابه شاهد چنین ترکیبی در رنگبندی نبودیم، به نظر می رسد رنگ های خاکستری و قهوه ای از رنگبندی استاندار پشتیبانی کنند و رنگ نارنجی ترکیبی از رنگ های استاندارد باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بخاطر همین موضوع نیز احتمال بالا بودن قیمت در نسخه نارنجی رنگ وجود دارد. شورولت کوروت ۲۰۲۲ از فناوری های اپل CarPlay و همچنین اندروید اوتو نیز پشتیبانی خواهد کرد، و دارای صفحه نمایش هوشمند لمسی با قابلیت های اتصال به اینترنت و دیگر قابلیت های نرم افزاری خواهد بود.

عرضه شورولت کوروت ۲۰۲۲ در سه رنگ

پیشرانه قدرتمند این خودرو باعث شده تا نیروی گشتاور ۴۷۰ پوند از موتور این خودرو خارج شود و شاهد ترکیب بسیار ایده آل و هوشمندانه از سوی شورولت برای نسخه جدید کوروت ۲۰۲۲ باشیم. این خودرو توانایی مسافت ۶۰ مایل را در ۲.۸ ثانیه دارد و شتابگیری مناسبی نیز به همراه دارد.

شورولت کوروت ۲۰۲۲ از جعبه دنده هشت سرعته دو کلاچه استفاده می کند. قیمت اولیه برای این خودرو ۶۰ هزار دلار اعلام شده و برای رنگبندی های متفاوت نیز قیمت جداگانه ای نیز اعلام خواهد شد. ترکیب جذاب این خودرو با پیشرانه ۶.۲ لیتری حالت خوبی برای این ماشین ایجاد ‌می‌کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر