شکایت نوکیا از اوپو برای استفاده از حق ثبت اختراع

چندین سال است که نوکیا با درجات مختلف از موفقیت شرکت های مختلف در سراسر جهان شکایت کرده است. این شرکت در جایی برنده می شود و در جایی موفق نمی شود. نوکیا قبل از این لنوو و دایملر (صاحب برند مرسدس بنز) را مجبور به پرداخت غرامت اضافی برای نقض حق ثبت اختراع کرد. و آنها همچنین به توافق نامه های صدور مجوز برای استفاده از فناوری هایی که تحت مالکیت معنوی نوکیا است، دست یافتند.

تا همین اواخر، میانه اوپو و نوکیا خوب بود و این سازنده چینی بازار گوشی های هوشمند به طور منظم برای استفاده از حق ثبت اختراعات غول فنلاندی غرامت پرداخت می کرد. اما پس از آن، بنا به دلایلی، اوپو از تمدید قرارداد صدور مجوز از سال ۲۰۱۸ و اجازه استفاده از حق ثبت اختراعات امتناع کرد.

رویداد رونمایی آینده نوکیا
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نوکیا، به نوبه خود حالا ادعا می کند که اوپو به استفاده از فناوری تحت الملک نوکیا بدون توافق نامه ادامه می دهد که این نقض حقوق است و باید پاسخگوی این امر باشد. نوکیا در چهار کشور آلمان، فرانسه، انگلیس و هند مراحل قانونی را علیه اوپو شروع کرده است.

این شرکت فنلاندی می گوید که مذاکرات با اوگو برای تمدید توافق نامه های صدور مجوز در حال انجام بود، اما متاسفانه این شرکت پیشنهاد های منصفانه و منطقی ما را رد کرد. از آنجا که چینی ها حاضر به حل و نصل اختلافات به صورت دوستانه نبودند باید منتظر تشکیل دادگاه باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر