شکایت وی چت از ترامپ بخاطر مسائل سیاسی و امنیتی

شکایت وی چت از ترامپ بخاطر مسائل سیاسی و امنیتی

شرکت یا نرم افزار وی چت جزو شبکه های اجتماعی و پیام رسان های بسیار معروف و پر کاربر دنیا محسوب می شود که از حالت های بسیار مناسب و خوبی بهره می برد و تمامی این حالت ها باعث می شود تا اتفاقات بسیار مناسبی به وجود بیاید.

این شرکت در یک اقدام بسیار عجیب علیه رئیس جمهور آمریکا به شکایت کرده و قرار است هفته آینده شاهد رسیدگی به این شکایت توسط دادگاه رسمی ایالت نیویورک باشیم که وکیل رئیس جمهور آمریکا در این دادگاه حضور خواهد داشت.

اگر این شکایت بسیار جدی و مهم باشد شاهد حضور رئیس جمهور آمریکا در دادگاه برای رسیدگی به این شکایت خواهیم بود که در نوع خود بسیار جالب و عجیب و غریب خواهد بود که واقعا متاسفانه و بسیار عجیب و غریب خواهد بود.

شکایت وی چت از ترامپ هنوز به دلیل اصلی مشخص نشده اما گفته می شود دلیل اصلی این شکایت از رئیس جمهور آمریکا بخاطر نقض برخی از قوانین می باشد که علیه این شرکت از سوی وی چت انجام گرفته که واقعا بسیار بد و واقعا بسیار سخت می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تمامی اتفاقات و حالت هایی که این روز ها علیه ترامپ رئیس جمهور آمریکا در حال اتفاق افتادن می باشد بسیار خاص و فوق العاده می باشد و همین کار ها باعث به وجود آمدن شایعات و حالت های بسیار بد برای برخی از شرکت های بزرگ دنیا شود.

شکایت وی چت از ترامپ

شکایت وی چت از ترامپ

این شکایت بار دیگر پای دونالد ترامپ را برای مقابله با شرکت های فناوری باز کرده و بعد از هواوی و تیک تاک شاهد این خواهیم بود که با موضوع وی چت نیز دونالد ترامپ نیز حضور تاثیرگذاری خواهد داشت که دنیای فناوری با این اسم بسیار آشنا باشد.

واقعا دلیل اصلی هنوز مشخص نشده اما طبق گفته برخی از رسانه های معتبر، برخی از دلایل سیاسی و امنیتی باعث ایجاد چنین اتفای از این شخص شده که در هفته آینده به آن رسیدگی خواهد شد و در صورت وجود مشکل خود شخص ترامپ را به دادگاه احضار خواهند کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر