شیائومی بلک شارک ۲ پرو : برترین گوشی گیمینگ دنیا

شیائومی بلک شارک ۲ پرو : برترین گوشی گیمینگ دنیا

شرکت شیائومی در چند سال اخیر توانسته است با به دست گیری برخی از بازار های جهانی توانسته است محصولات خود را با بالاترین کیفیت ممکن راهی بازار کند که قطعا یک اتفاق جالب و بسیار کارآمد برای این شرکت محسوب خواهد شد.

شیائومی مستقر در چین می باشد اما هیچگونه ارتباطی با شرکت بزرگ هواوی ندارد، برخی از منتقدان بر این باورند که شیائومی در سال های آینده یک رقیب جدی و بسیار سر سخت برای شرکت هایی همچون سامسونگ و هواوی خواهد بود که در رده های اول و دوم برترین تولیدکنندگان موبایل در دنیا قرار دارند.

شیائومی گوشی بلک شارک۲ پرو را در نمایشگاه CES2020 که در همین ماه برگزار شده بود به معرض نمایش گذاشته شده است و اکثر بازدیدکنندگان و طرفداران دنیای بازی با گوشی را به یک سمت و سوی دیگری کشیده است که قطعا یک اتفاق مثبت برای این شرکت چینی خواهد بود.

اکثر بازدیدکنندگان و منتقدان شیائومی بلک شارک ۲ پرو را با گوشی هایی همچون ایسوس راگ فون ۲ و وان پلاس ۸ مقایسه می کنند که از نظر سخت افزاری و کارایی یکی می باشند و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند که مقایسه می شوند.

در تست های اولیه بر روی این گوشی و موبایل های دیگر همسطح این گوشی آمار و ارقام بسیار جالبی به ثبت رسید که به برتری این گوشی میان هم رده های خود اشاره کرد که یک امتیاز مثبت و جالب توجه برای این شرکت محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شیائومی با فروش بسیار بالای سری اول این گوشی توانسته بود بخشی از بازار را به خود اختصاص دهد که انتظار می رود در این سری این شاهد این آمار فروش جالب و قابل توجه از سوی این شرکت چینی باشیم.

شیائومی بلک شارک 2 پرو : برترین گوشی گیمینگ دنیا

شیائومی بلک شارک ۲ پرو غول چینی

سایت ها و منابع معتبر تست های مختلفی را روی این گوشی پیاده سازی کرده اند که نشان از قدرت بسیار زیاد این محصول نسبت به رقبا داشته است و با اختلاف به یکی از برترین ها تبدیل شده است، در این تست ها زمان،سرعت و کارایی و قدرت این گوشی ها تست شده است.

این گوشی در بخش سرعت بهترین عملکرد را داشته است و با تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ توانسته است یک سرعت و قدرت خاصی را به این محسوب ببخشد. در بخش صفحه نمایش نیز این گوشی بلک شارک ۲ پرو بود که توانسته از رقبای خود پیشی بگیرد و بهترین نوع خود باشد.

صفحه نمایش این گوشی از نوع LCD 120 هرتز می باشد که کیفیت بسیار بالایی را در بازی های مختلف گرافیکی به کاربر منتقل می کند. شیائومی بلک شارک ۲ پرو با قیمت اولیه ۵۹۹ دلار عرضه خواهد شد و به احتمال زیاد شاهد این گوشی در رویداد MWC بارسلون باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر