شیائومی در حال آماده سازی آپدیت MIUI 13.5 است

آپدیت های نرم افزاری یکی از رویداد های مهم برای یک دستگاه گوشی بعد از انتشار است. چهار ماه پیش، شیائومی از رابط کاربری MIUI 13.5 پرده برداشت که به تدریج برای تمام گوشی های واجد شرایط شیائومی منتشر شد. منطقی بود که در وهله بعدی یک نسخه کامل را شاهد باشیم.

ولی به جای انتشار یک نسخه کامل، این شرکت دوباره به تکرار آخرین نسخه متوسل می شود و آپدیت آینده MIUI 13.5 خواهد بود. مشخص شده که کار بر روی MIUI 13.5 در حال انجام است و لوگوی آن هم از قبل آماده شده است. این تصویر توسط Xiaomiui به اشتراک گذاشته شده است. این نشریه حتی آن را با لوگوی MIUI 13 هم مقایسه کرده و به تغییر طرح رنگ و ظاهر اشاره کرد.

آپدیت MIUI 13.5

شیائومی در حال آماده سازی MIUI 13.5 است

در حال حاضر اطلاعات کمی از MIUI 13.5 منتشر شده است. به گفته منابع، توسعه دهندگان بخش نرم افزاری شیائومی به سادگی و راحتی کار با دستگاه با یک دست توجه عمده ای خواهند کرد. به ویژه مکان ویندوز های سیستم را تغییر می دهند. و در شرایط خاصی در مرکز صفحه نمایش ظاهر می شوند تا بتوانید بدون لمس قسمت بالایی صفحه نمایش آن را استفاده کنید. نشان منوی نرخ تازه سازی، نمایش برنامه ها در حال پنجره شناور و فونت ها برنامه دوربین دوباره طراحی می شوند.

همه اینها تغییر بزرگ محسوب نمی شود و MIUI 13.5 فقط MIUI 13 را تمیز تر و دقیق تر و بهینه سازی می کند.

گوگل تا چند هفته دیگر در کنفرانس سالانه Google I/O نسخه جدید سیستم عامل اندروید را رونمایی خواهد کرد. این نسخه اندروید ۱۳ نامیده می شود و بسیاری های گوشی های موجود در بازار واجد شرایط دریافت آن خواهند بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر