شیائومی ردمی ۹ پاور ۱۷ دسامبر رونمایی می شود

شیائومی ردمی ۹ پاور ۱۷ دسامبر رونمایی می شود

شیائومی برای بازار میان رده ها قابلیت های هوشمندانه و بسیار جذاب را به نمایش خواهد گذاشت و همین موضوع نشان دهنده ویژگی های جالب و قابل توجه می باشد که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد و قطعا به زودی شاهد اتفاقات جذاب و جالبی از سوی شیائومی خواهیم بود.

حالت هایی که در این گوشی به وجود خواهد آمد بسیار کاربردی و حرفه ای است و نسبت به دیگر نسخه های ردمی ۹ متفاوت خواهد بود و از آنجا که شیائومی نسخه میان رده خود را با قابلیت های ایده آل طراحی و تولید می کند، این نسخه نیز احتمالا دارای قابلیت های ایده آل باشد.

با در نظر گرفتن قابلیت های ایده آل و همچنین اتفاقات به وجود آمده از سوی شیائومی باعث می شود تا شاهد اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل باشیم که این شرکت تولید قابل توجه و بسیار خوبی را به نمایش بگذارد و همین موضوع نشان دهنده قابلیت های ایده آل و بسیار خاص است.

شیائومی ردمی ۹ پاور در تاریخ اعلام شده رونمایی رسمی خواهد شد و طبق گفته رسانه ها دارای مشخات فنی متوسط و قابل قبولی خواهد بود که از سوی این شرکت ارائه داده خواهد شد، همچنین شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار ایده آل و جذاب خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بالا بودن کارایی و همچنین سازگاری داشتن با ویژگی های بسیار مناسب از جمله قابلیت های این گوشی خواهد بود که در نسخه های قدیمی و گذشته شاهد چنین اتفاقات و مشخصاتی از سوی شیائومی نبوده ایم و برای اولین بار شاهد به وقوع پیوستن آنها خواهیم بود.

شیائومی ردمی 9 پاور

شیائومی ردمی ۹ پاور

این عنوان قرار است به عنوان آخرین میان رده سال ۲۰۲۰ شیائومی رونمایی و معرفی شود، این گوشی دارای تراشه داخلی اسنپدراگون ۶۶۲ و صفحه نمایش ۶.۵۳ اینچ خواهد بود، همچنین شاهد استفاده از باتری با ظرفیت ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی جزوی از قابلیت های این گوشی محسوب می شود.

برای دوربین اصلی نیز شاهد بهره گیری از لنز ۴۸ مگاپیکسلی خواهیم بود که احتمالا شیائومی با بهره گیری از حالت های مناسب و بسیار ایده آل می تواند این نسخه را در بازار های جهانی با فروش قابل توجهی برخوردار کند و بهترین حالت را به وجود بیاورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر