شیائومی ردمی ۹C در دو نوع عرضه می شود

شیائومی ردمی ۹C در دو نوع عرضه می شود

اوایل دیروز، اولین مشخصات سری ردمی ۹ اعلام شد. اکنون هم که Leakster ادعا می کند که در ترکیب ردمی ۹ سه یا چهار گوشی هوشمند وجود نخواهد داشت.

حال هم که ما یک نوع اضافی دیگر به نام شیائومی ردمی ۹C بدون NFC، در کنار و همراه ردمی ۹A، ردمی ۹C با NFC و ردمی ۹ داریم. بنابراین بررسی کنیم و ببینیم که تقاوت ردمی ۹C بدون NFC با ردمی ۹C با NFC به همراه قیمت در چیست؟

ردمی 9C

ردمی ۹C با NFC

ردمی ۹C با NFC ار صفحه نمایش ۶.۵۳ اینچی ال سی دی با وضوح ۷۲ پیکسل بهره می برد. با رد خبر قبلی، هر دو مدل ردمی ۹C با پردازنده جدید هلیو جی ۳۵ به همراه ۳ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی مجهز خواهند بود.

ردمی ۹C با NFC دارای یک دوربین دوتایی است که از یک سنسور اصلی ۱۳ مگاپیکسلی و یک سنسور ثانویه ۲ مگاپیکسلی تشکیل می شود. یک دوربین ۵ مگاپیکسلی هم در جلو وجود دارد.

ردمی ۹C با NFC باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را که از طریق درگاه USB Type-C شارژ می شود، پشتیبانی می کنند. همچنین از اسکنر اثرانگشت، ژیروسکوپ، شتاپ سنج، سنسور نور و مجاورت است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ردمی 9C

ردمی ۹C بدون NFC

تمامی مشخصات ردمی ۹C بدون NFC هم مثل صفحه نمایش، پردازنده هلیو جی ۳۵، رم ۳ گیگابایتی و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی و باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی مشابه ردمی ۹C با NFC است.

قسمت دوربین ردمی ۹C بدون NFC بهتر است چون که یک مجموعه دوربین سه گانه دارد که شامل سنسور های ۱۳، ۵ و ۲ مگاپیسکلی تشکیل می شود. دوربین سلفی هم که مثل مدل هم که ۵ مگاپیکسلی است. جدا این این همه مشخصات دیگر مثل مدل با NFC است.

ردمی 9C

تفاوت ردمی ۹C با NFC و ردمی ۹C بدون NFC چیست؟

جدا از تفاوت NFC، نوع بدون NFC یک سنسور اضافی در قسمت عقب خواهد داشت. به غیر از این دیگر مشخصات یکی هستند. به احتمال زیاد ردمی ۹C با NFC در بازار های اروپا و ردمی ۹C بدون NFC در بازار آسیا عرضه خواهد شد. و برای خیلی پایین بودن قیمت ردمی ۹C بدون NFC یک سنسور اضافی در آن قرار داده اند به یک اقدام هوشمندانه از شیائومی بود.

پیش بینی می شود هر دو گوشی هوشمند در رنج قیمت ۱۳۰ الی ۱۵۰ یورو باشند. ما هم به محض انتشار خبری از این گوشی های هوشمند شما را هم آپدیت خواهیم کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع twitter

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر