شیائومی می بند ۷ احتمالا با قابلیت Always On Display ارائه می شود

می بند ۶ در پایان ماه مارس ۲۰۲۲ رونمایی شد و در چندین بخش ارتقا قابل توجه نسبت به مدل قبلی یعنی می بند ۵ داشت. حالا بعد از یک سال که باز به ماه مارس نزدیک می شود دوباره نشت ها و گزارشات فراوانی نشان می دهند که چه مشخصاتی را باید از مدل جدید می بند انتظار داشته باشیم. البته باید توجه داشته باشیم که این اطلاعات اولیه هستند و فعلا تایید نشده اند.

از صفحه نمایش شروع می کنیم، می بند ۶ دارای صفحه نمایش ۱.۵۶ اینچی بیضی شکل با رزولوشن ۱۵۲ در ۴۸۶ پیکسل است. مدل جدید آن یعنی شیائومی می بند ۷ دارای رزولوشن ۱۹۲ در ۴۹۰ پیکسل خواهد بود. پس رولوشن اساسا تغییر آنچنانی نکرده است و تنها از طرف افقی کمی بزرگتر شده است.

GPS یکی دیگر از ویژگی های اصلی است که در بند های شیائومی شاهد آن نیستیم با این حال برخی از مدل های رقیب دارای این ویژگی هستند. می بند ۷ ممکن است از GPS، GLONASS، Galileo و BeiDou پشتیبانی کند. اگر بند جدید شیائومی از GPS پشتیبانی بکند، نباید در قد و قواره یک ساعت از آن انتظار داشته باشید زیرا به نسبت ساعت صفحه نمایش آن کوچکتر است.

در بخش باتری، چند حالت صرفه جویی در مصرف وجود دارد که برخی ای ویژگی ها را غیرفعال می کند. یکی از حالت ها شماره قدم و سنجش خواب در حال اجرا است. می بند ۶ در حدود ۱۵ روز عمر باتری را ارائه کرد، می بند ۷ هم احتمالا همین ۱۵ روز را مورد هدف قرار می دهد.

یکی دیگر از ویژ”ی های ذکر شده در نشت، زنگ هوشمند است که منتظر می ماند تا قبل از بیدار کردن از خواب بیدار شوید. این ویژگی در اولین بند وجود دارد اما حذف شد و در مدل های بعدی شاهد آن نبودیم.

هیچ اشاره ای به NFC نشده است، شیائومی هم احتمالا طبق روال قبل یک نسخه جداگانه از بند های خود را با قابلیت NFC ارائه می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر