شیائومی می خواهد اپل را شکست دهد

تولید کننده چینی شیائومی که محصولات متنوعی را ارائه می دهد، قصد دارد تا سال آینده بخش قابل توجهی از بازار جهانی گوشی های هوشمند را به خود اختصاص دهد.

گزارش شده است که این شرکت در حال افزایش سفارشات تولید گوشی های هوشمند است. و همچنین در حال مذاکره با تامین کنندگان برای سفارش قطعات حداقل ۲۴۰ میلون گوشی هوشمند است. برای این شرکت، سال آینده سالی رکورد دار خواهد بود.

شیائومی قصد دارد سال آینده با پشت سر گذاشتن اپل و هواوی، مقام دوم بازار گوشی های هوشمند را به خود اختصاص دهد. با این حال، تحلیلگران سناریوی ناگواری را برای هواوی در سال آینده آماده می کنند.

بر اساس آن سناریو هواوی می تواند از میان پنج تولید کننده برتر بازار گوشی های هوشمند خارج شود. هواوی در اوج خود موفق شد ۲۴۰.۶ میلیون گوشی هوشمند را در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در پستی از Nikkei هم آمده است که شیائومی به تامین کنندگان خود گفته است که به طور ایده آل می خواهد ۳۰۰۰ میلون دستگاه گوشی هوشمند به فروش برساند.

با این حال، تحلیلگران معتقد نیستند که این کار عملی شود. در هر صورت، با چنین سرعتی، شیائومی در آینده بسیار نزدیک برای رهبری بازار با سامسونگ رقابت خواهد کرد.

شیائومی می خواهد سال آینده اپل را شکست دهد
شیائومی می خواهد اپل را شکست دهد

گزارش IDC ادعا می کند که در ۹ ماه نخست امسال، فروش گوشی های هوشمند شیائومی با ۱۶ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۱۰۴.۵ میلیون دستگاه رسیده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر