شیائومی می پد ۵ در لیست گواهینامه FCC ظاهر شد

مدت هاست که اخباری درباره ظهور دوباره بخش تبلت شیائومی منتشر می شود. این بخش حداقل شامل یک مدل پرچمدار خواهد بود. اگر چیز جدید اتفاق نیفتد، در آینده نزدیک شاهد رقابت سخت شیائومی می پد ۵ با اپل آیپد پرو و هواوی میت پد ۱۱ خواهیم بود.

پردازنده های شیائومی می پد ۵

تمام درز های قبلی ثابت می کند که شیائومی می پد ۵ از پردازنده اسنپدراگون ۸۷۰ بهره مند خواهد بود. درسته این پردازنده پیشرفته ترین پردازنده اندرویدی در بازار نیست اما با این حال محبوب ترین پردازنده بازار اس. دلیل اصی این امر این است که قیمت پایین تری دارد اما تقریبا همه مشخصات اصلی پردازنده پرچمدار را به ارث می برد. به عبارت دیگر این تراشه بر خلاف قیمت پایین عملکرد قوی و مصرف کمی دارد.

لازم به ذکر است که شیائومی نه تنها یک محصول بلکه سه محصول را روانه بازار خواهد کرد. نسخه استاندارد یک تبلت میان رده نسخه پرو یک مدل پرچمدار و نوع لایت یک تبلت پایین رده خواهد بود.

می پد 5 در لیست گواهینامه FCC

چند روز پیش، یک فاش کننده ویبو گفت که می پد ۵ دارای گواهینامه FCC است. بنابراین این تبلت علاوه بر بازار چین در ایالات متحده هم به فروش می رسد.

می پد 5 در لیست گواهینامه FCC
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق مستندات FCC، می پد ۵ با پردازنده اسنپدراگون ۸۶۰، سنسور دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی، شارژر ۲۲.۵ واتی و رابط کاربری MIUI 12.5 عرضه می شود.

صفحه نمایش و دیگر مشخصات

در مورد صفحه نمایش این تبلت هم گفته می شود دو مدل برتر دارای صفحه نمایش تمام صفحه ۱۰.۹۵ اینچی ۲K پلاس ۱۲۰ هرتزی خواهد بود.

پیش از شنیده بودیم که این تبلت دارای صفحه نمایش ال سی دی با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۶۰۰ پیکسل خواهد بود. به علاوه از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی و نرخ نمونه برداری لمسی ۲۴۰ هرتزی پشتیبانی می کند. جالبتر از همه این است که پشتیبانی لمسی آن در سطح ۴۰۹۶ قرار دارد و از فناوری قلم فعال اینسل بهره مند خواهد بود. بنابراین پارامتر های صفحه نمایش آن قابل مقایسه با آیپد پرو است.

در ضمن می پد لایت هم گفته می شود با تراشه اسنپدراگون ۷۶۸G عرضه خواهد شد.

در آخر لازم به ذکر است که این بلاگر همچنین نشان داد که قیمت تبلت جدید شیائومی ممکن است کمتر از ۳۰۹ دلار باشد.

انتظار می رود سری می پد ۵ در آگوست سال جاری وارد بازار شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر