شیائومی پتنت با حداکثر ۷ دوربین پاپ آپ

شیائومی پتنت با حداکثر ۷ دوربین پاپ آپ

در حالی که سازندگان تلفن های هوشمند چرخه عمر خود را با راه اندازی های سالانه حفظ می کنند، اتفاقات زیادی در پس زمینه، رخ می دهد. همه ساله این شرکت ها تلفن های هوشمند را عرضه می کنند که با بهترین تکنولوژی هایی که می توانند ارائه دهند، بسته بندی شده است. با این حال، آنها هنوز هم سعی دارند در بسیاری از محصولات جدید در پشت صحنه دارند. این محصولات به ندرت برای عموم قابل رویت است، خوشبختانه، پرونده های ثبت اختراع در آنجا وجود دارد تا به ما نشان دهد این OEM ها در پشت درهای بسته چه چیزی را آزمایش می کنند. آخرین بیت به طور مستقیم از شیائومی تهیه شده است. این شرکت ثبت اختراع در CNIPA (اداره ملی مالکیت معنوی چین) انجام داد که به ما نشان می دهد هیچ مجدودیتی برای دوربین های پاپ آپ وجود ندارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تصاویر فوق طرح هایی هستند که به طور مستقیم از حق ثبت اختراع استخراج شده اند. آنها سه نوع متمایز از طراحی را با دو تنظیم دوربین دوتایی در جلو و یک آرایه پنج سنسوری در پشت.این درست است! شیائومی ممکن است در یک مکانیزم دوربین پاپ آپ با تلفن های هوشمند با حداکثر ۷ دوربین بیشتر آزمایش کند. مقدار زیاد سنسور های دوربین بیشتر در فضای بالای صفحه را اشغال می کنند. در نتیجه ما آرایه گسترده از پاپ آپ را داریم.

البته، ما شما پیشنهاد می کنیم که برای این آرایه دوربین هپتا نفس خود را حبس کنید. از این گذشته، حق ثبت اختراع همیشه آن را وارد مرحله تولید نمی کند. با این حال واقعا جالب است بدانید که شیائومی همیشه در تلاش است تا طراحی گوشی های هوشمند خود را نوآوری کند.علاوه بر این، ما معتقدیم که واقعا جالب خواهد بود بدانیم که غول چینی چگونه می تواند بسیاری از سنسور ها را در یک محوطه باریک قرار دهد. در آخر یک نکته جالب قابل توجه وجود دارد که شرکت ها همچنین علاقه مند هستند که آرایه های دوربین عقب را برای چشم غیر قابل مشاهده کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر