شیائومی پوکو ایکس۲ با رم ۸ گیگابایتی و اندروید ۱۰ عرضه می شود

شیائومی پوکو ایکس۲ با رم ۸ گیگابایتی و اندروید ۱۰ عرضه می شود

اخیرا تلفن جدیدی از شیائومی با نام سیائومی پوکو ایکس۲ در بانک اطلاعاتی Geekbench 5 ظاهر شد. طبق این لیست، این اسمارت فون با ۸ گیگابایت رم، پردازنده ۱.۸ گیگاهرتزی و در اندروید ۱۰ اجرا شود. این تلفن هوشمند دارای ۵۴۷ امتیاز تک هسته ای است در حالی که چند هسته ای ۱۷۶۷ امتیاز دارد. این اولین بار است که نام شیائومی پوکو ایکس۲ را شنیدیم . با این وجود دستگاه دیگر با مشخصات دقیقی مشابه شیائومی پوکو ایکس۲ وجود دارد که همان ردمی K30 است.

در ۱۱ ژانویه، گزارش هایی مبتنی بر درخواست شیائومی برای ثبت نام علامت تجاری برای پوکو F2 وجود داشت. این نشان می دهد که ممکن است شیائومی گوشی هوشمند پوکوفون F2 را به بازار عرضه کند. نام تجاری فرعی شیائومی با نام پوکوفون شناخته شده به نام پوکو در هند در اوت آغاز شد و اولین گوشی پوکوفون F1 بود. این تلفن هوشمند از مشخصات پرچمداران استفاده می کند اما قیمت کمتری دارد و همین عمر باعث محبوبیت بسیار زیادی می شود. با این حال، بیش از یک سال است که پوکو F1 به بازار آمد و هیچ جانشینی ناامید کننده نیست.

شیائومی پوکو ایکس۲ در انتظار پوکو F2 یا نسخه بازسازی شده ردمی K30?

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مقایسه کنار هم از لیست GeekBench از پوکو ایکس۲ و ردمی K30 نشان می دهد که این تلفن ها در اصل برای فروش هستند. حداقل از نظر سخت افزاری و کارایی . همانطور که قبلا گفتیم پوکو ایکس۲ در تست های تک و چند هسته ای خود به ترتیب ۵۴۷ و ۱۷۶۷ امتیاز کسب کرد. از طرف دیگر ردمی K30 به ترتیب ۵۴۲ امتیاز و ۱۶۸۶ امتیاز کسب کرده است.

با یک امتیاز و پردازنده مشابه در حال اجرا به نظر می رسد که پوکو ایکس ۲ با پردازنده اسنپدراگون ۷۳۰G همراه خواهد بود. واقعیت جالب دیگر در مورد این تلفن ها نام گذاری آنها در Geekbench 5 است. در حالی که پوکو ایکس۲ از ققنوس استفاده می کند. این بدان معنی است که ردمی K30 و پوکو ایکس ۲ می توانند یک تلفن مشابه باشند.

به یاد بیاورید که گزارشی منتشر شده است که ادعا می کند پوکوفون F2 ممکن است سرانجام در سال ۲۰۲۰ وارد شود. با این حال، از آنجا که ردمی K30 در هندوستان موجود است، منطقی نیست که شیائومی بتواند ایت دستگاه را به خط پوکوفون ( برند برای هندوستان) برساند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر