شرایط بحرانی تحت شیوع ویروس کرونا – کووید ۱۹

شرایط بحرانی تحت شیوع ویروس کرونا – کووید ۱۹

بعد از گذشت تقریبا یک ماه بعد از شیوع ویروس کرونا شاهد اتفاقات بسیار بدی برای دنیای تکنولوژی و مردم عادی دنیا بوده ایم. شیوع این ویروس باعث شده است تا کنفرانس ها و رویداد های دنیای فناوری به طور کامل لغو شده است و ضرر های بسیار زیادی به وجود آورده است.

علاوه بر ضرر های مالی، شاهد خسارت های جانی بسیار زیادی در کشور های مختلف دنیا بوده ایم که باعث تعطیلی و ایجاد قرنطینه در تمامی کشور هایی که با این بیماری سر و کار دارند مواجه شدیم. این ویروس یکی از خطرناک ترین ویروس های موجود در دنیا می باشد.

هدف اصلی این ویروس فقط ریه فرد می باشد که به طور مستقیم به آن قسمت مراجعه می کند و برای افرادی که مشکلات تنفسی دارند و یا به نوعی دارای آسم هستند در معرض خطر بسیار جدی قرار گرفته اند و نیز نشان دهنده یک اتفاق بسیار بد می باشد.

ویروس کرونا – کووید ۱۹ تابه حال جان افراد زیادی را در ایران و دیگر کشور های دنیا گرفته است و باید بیشتر مراقبت های سلامتی و بهداشتی را رعایت کنیم تا دچار اینگونه بیماری ها نشویم، این ویروس یکی از خطرناک ترین ویروس های دنیا می باشد که واکسن آن تابحال درست نشده است.

به نوعی می توان گفت شیوع این ویروس دنیا را به یک چالش خطرناک و سختی کشیده است و ما را با این بخش درگیر کرده است که شاهد این باشیم که این بیماری می تواند یک اتفاق بسیار بدی را برای افراد جامعه و کل دنیا داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شرایط بحرانی تحت شیوع ویروس کرونا - کووید 19

ویروس کرونا – کووید ۱۹

هنوز به طور کامل مشخص نشده است که دلیل اصلی این بیماری چه می باشد و از چه حیوان و یا توسط چه ماده ای درست شده است اما گفته می شود در بیمارستان امیر کبیر تهران و بخش های آزمایشگاهی دانشگاه علمی امیر کبیر دارو هایی برای این بیماری ساخته شده است.

هنوز به طور کامل ساخت این واکسن تایید نشده است اما در تمامی آزمایشگاه های معتبر دنیا و حتی در بخش آزمایشگاهی دانشگاه هاروارد شاهد تحقیقاتی درمورد ساخت واکسن برای این ویروس هستیم که به نوعی می توان گفت تمام دنیا را مشغول خود کرده است.

تمامی صنف ها و تمامی فعالیت های ورزشی، هنری و حتی برخی از شرکت های بزرگ دنیا مانند مایکروسافت و اپل نیز به تعطیلی اولیه کشیده اند و حتی گفته می شود تا چند ماه دیگر نیز این ویروس خطرناک به طور ویژه ادامه دار باشد و به تلفات خود بیافزاید، بیایید برای یک بار هم که شده به حرف دکتر ها و متخصص ها گوشی دهیم تا با سلامتی این روز های بد را پشت سر بگذاریم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر