تراشه اگزینوس ۱۰۸۰ در لیست انتوتو از اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس گذشت

سامسونگ امروز رسما تراشه پرچمدار جدید خود یعنی اگزینوس ۱۰۸۰ را رونمایی کرد. این خبر را دکتر ییمائو کای از بخش تحقیق و توسعه این غول کره ای طی محاصبه ای اعلام کرد.

اگزینوس ۱۰۸۰ جدید با استفاده از یک فرایند تولید ۵ نانومتری تولید می شود و از هسته های کورتکس A78 و همچنین پردازنده گرافیکی Mali-G78 بهره مند است.

تراشه اگزینوس ۱۰۸۰ در لیست انتوتو از اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس گذشت

اگزینوس 1080

در طی محاصبه، دکتر ییمائو کای همچنین اضافه کرد که نمره فعلی اگزینوس ۱۰۸۰ در حاضر در تست های انتوتو بیش از ۶۵۰,۰۰۰ امتیاز است. انتظار داریم که پس از بهینه سازی، محصول جدید حتی نتیجه بهتری را نشان دهد.

اگزینوس 1080

اما حتی اکنون، اگر به میانگین نتایج تست گوشی های مبتنی بر اسنپدراگون ۸۶۵ و ۸۶۵ پلاس در ماه آگوست نگاهی بیندازیم، اگزینوس ۱۰۸۰ در حال حاضر تاپ ترین رتبه انتوتو را در دست دارد.

اطلاعات رسمی در مورد میانگین امتیازات انتوتو می گوید که رهبر امروز ایسوس راگ فون ۳ با ۶۱۵,۰۰۰ امتیاز است.

اولین گوشی هوشمندی که از تراشه اگزینوس ۱۰۸۰ استفاده می کند باید ویوو ایکس ۶۰ باشد

اگزینوس 1080
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فروشگاه های خرده فروشی در چین اکنون تبلیغات ویوو ایکس ۶۰ را انجام می دهند. و آن را “پرچمدار حرفه ای در زمینه تصویربرداری” می نامند.

بدیهی است که جانشین سری ویوو ایکس ۵۰ باید از یک ماژول دوربین عالی برخوردار باشد، با این حال هنوز جزئیاتی از این گوشی هوشمند در دست نیست. این اطلاعات توسط فرد خودی معتبر Ice Universe منتشر شده است.

اگزینوس 1080

رشد باورنکردنی سامسونگ در سه ماهه سوم ۲۰۲۰

همانطور که شاهد هستیم، اخیرا سامسونگ بسیار موفق بوده است. به نظر می رسد ویروس کرونا نه تنها در شرکت کره ای تداخل ایجاد نکرده است. و برعکس، به تحکیم موفقیت ها کمک کرد.

این شرکت پیش بینی کرد که سود سه ماهه سوم آن حدود ۱۰.۶ میلیارد دلار باشد که ۵۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است. سامسونگ همچنین گزارش داد که درآمد شرکت تقریبا ۵ درصد افزایش یافته و به ۵۷ میلیارد دلار رسیده است.

این خوش بینی ها و شاخص ها به ویژه با توجه به این واقعیت که شرکت از کاهش ۵۶ درصد سود در طول سال خبر داده جالب توجه است.

سامسونگ مشخص نکرد که چه عواملی بر چنین نتایج تاثیر گذار بوده است، اما به احتمال زیاد، این شرکت به دلیل تقاضای زیاد برای محصولات این شرکت بوده است. بسیار از افراد مجبور بودند از خانه کار کنند و اغلب به آپدیت دستگاه های خود نیاز دارند.

این شرکت کره ای بیش از هر برند دیگر گوشی های هوشمند و تلویزیون به فروش می رساند، اما تنها محصولات خرده فروشی نیستند که بسیار خوب عمل می کنند. سامسونگ در فروش تراشه های حافظه به سازندگان گوشی های هوشمند در سراسر جهان تجارت بسیار موفقی دارد.

در ماه های اخیر، تولید تراشه سامسونگ از مراکز داده افزایش یافته است. درآمد حاصل از فروش در سه ماهه دوم ۱۳ درصد افزایش یافته و به ۱۸.۲ تریلیون وون رسیده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر