صفحه نمایش آیفون ۱۲ نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی را دریافت نمی کند

صفحه نمایش آیفون ۱۲

کاربران آیفون که با اضطراب در انتظار اپل برای استفاده از صفحه نمایش با سرعت بالا در مدل های جدید باید صبر داشته باشند.

منابع زنجیره تامین می گویند که آیفون ۱۲ که انتظار می رود پاییز امسال منتشر شد، قطعا صفحه نمایش نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی را نخواهید دید. علاوه بر این، اپل در صدد اجرای چنین صفحه نمایش در گوشی های هوشمند نیست که سال آینده عرضه می شود. نخستین زمانی که چنین صفحه نمایش هایی در صف آیفون ظاهر شدند، ۲۰۲۰۲ است.

با توجه به اینکه در حال حاضر بازار گوشی های اندروید تعداد زیادی گوشی هوشمند با نرخ های تازه سازی ۹۰، ۱۲۰ هرتزی و حتی بالاتر دارد، استفاده از صفحه نمایش ها ۶۰ هرتزی در آیفون های مدرن کمی ناراحت کننده است. اما برای اپل، سالها پس از آغاز فعالیت در دنیای اندرویدی، در مورد نوآوری بوده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گفته می شود یکی از دلایل اصلی عدم استفاده اپل از صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی در آیفون ها به دلیل افزایش هزینه ها است. در نتیجه، مجبور خواهید بود قیمت ها را افزایش داده یا آنها را در همان سطح نگه دارد و از گوشی هوشمند فروخته شده کمتری دریافت کنید.

شرکت مستقر در کوپرتینو سرانجام در تاریخ ۸ سپتامبر سری آیفون ۱۲ خود را فاش می کند.گوشی های هوشمندجدید در کنار سری جدید ساعت های اپل یعنی اپل واچ ۶ فاش می شوند. همچنین شایعه شده که آیپد پرو جدید، عینک های اپل و مک بوک های این شرکت با تراشه های آرم داخلی اپل در تاریخ ۲۷ اکتبر ظاهر می شوند.

شایان ذکر است که این مورد تایید نشده است. اما با توجه به انتخاب اپل در گذشته +، ۸ سپتامبر کاملا معنا دارد است. این شرکت در سال ۲۰۱۹، سری آیفون ۱۱ را در ۱۰ سپتامبر فاش کرد. اما امکان این هم وجود دارد که برنامه های اپل با مشکلات به وجود آمده در سدد وجود کرونا ویروس پیش بیاید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع mydrivers

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر