صفحه نمایش گلکسی نوت ۲۰ احتمالا تخت باشد

شایعه ای از اویل هفته ادعا می کرد که سامسونگ ممکن است صفحه منحنی را برای گلکسی نوت ۲۰ استفاده نکند، با این حال مشخص نیست که آیا طراحی صفحه نمایش تخت فقط برای مدل پایه استفاده خواهد شد یا برای گلکسی نوت ۲۰ پلاس و گلکسی نوت ۲۰ اولترا هم استفاده خواهد شد.اما با توجه به اطلاعات جدید به دست آمده از همین منبع، صفحه نمایش تخت فقط برای مدل پایه گلکسی نوت ۲۰ استفاده خواهد شد.

صفحه نمایش تخت شبیه به صفحه نمایش نوت ۱۰ لایت

اگر این شایعه صحت داشته باشد، ممکن است مدل پایه گلکسی نوت۲۰ دارای صفحه نمایش ۲.۵ بعدی باشد. برای طراحی راحت تر این صفحه نمایش دارای لبه های گرد خواهد بود، اما تصویر روی صفحه نمایش بر خلاف چرخش در قسمت های جانبی کاملا صاف است.

در اصل، گلکسی نوت۲۰ می تواند از طراحی شبیه به گلکسی نوت ۱۰ لایت بهره ببرد، فقط با تفاوت احتمالی نازک تر بودن حاشیه ها. در همین حالت، تنها گلکسی نوت۲۰ پلاس و گلکسی نوت ۲۰ اولترا دارای صفحه نمایش منحنی خواهند بود. از این نظر سری گلکسی نوت ۲۰ شبیه به سری گلکسی نوت ۱۰ خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گلکسی نوت 20

هر شایعه ای که تا به حال از گلکسی نوت۲۰ پلاس و نوت۲۰ اولترا اشاره به در دسترس بودن آن در ماه اوت داشت. با این حال، بسیاری از علاقه مندان به S Pen از یک صفحه نمایش تخت بیشتر استقبال می کنند و اگر گلس ۲.۵ بعدی منحصر به مدل پایه گلکسی نوت۲۰ باشد، ممکن است انتخاب را دشوار کند.

نوت۲۰ ساده با صفحه نمایش تخت و طراحی صفحه نمایش برتر برای ارمغان تحربه بهتر استفاده از S Pen در نگاه بسیاری از طرفداران را استفاده خواهد کرد. اگر بخواهیم مدل پایه گلکسی نوت۲۰ را برگزینیم، ممکن است نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی و فناوری صفحه نمایش LTPO را شاهد نباشیم.

آیا شما حاضرید که از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی و فناوری LTPO به نفع صفحه نمایش تخت گلکسی نوت ۲۰ بگذرید؟ آیا طراحی صفحه نمایش متفاوت باعث می شود شما در انتخاب پرچمداری با S Pen سر در گم باشید؟ جواباتون رو زیر همین پست با ما در اشتراک بگذارید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع sammobile

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر