خانواده آیفون ۱۲ صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی را به خود نخواهند دید

امروزه، صفحه نمایش گوشی های هوشمند بیش از رنگ های خیره کننده و طراحی بدون حاشیه ارائه می دهد،آنها باید تجربه ای روان با نرخ تازه سازی بالا را ارائه دهند. همه چیز با ریزر فون شروع شد که به عنوان اولین گوشی با صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی به بازار آمد.

اکنون، داشتن یک صفحه نمایش با نرخ تازه سازی بالا برای گوشی های هوشمند پرچمدار ضروری است و این برای دستگاه های میان رده هم آرام آرام به وقوع می پیونددو در چند سال آینده، صفحه نمایش های استاندارد ۶۰ هرتزی ممکن است در بخش گوشی های هوشمند ناپدید شوند. با وجود جذابیت برتر گوشی های آیفون، به نظر نمی رسد اپل آماده پیوستن به این روند در سال ۲۰۲۰ باشد.

طبق گفته مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور این شرکت، مدل های آیفون ۱۲ آتی صفحه نمایش های ۱۲۰ هرتزی را کاملا از دست می دهند. طبق یادداشت تحقیقاتی وی، دلیل اصلی تصمیم اپل، دوام بد باتری است. به علاوه، گزارش قبلی بیان داشت که این شرکت با آی سی های راننده مشل دارد.

گزارش امروز اساسا یک ضربدر قرمز بر روی وجود صفحه نمایش های ۱۲۰ هرتزی در آیفون ۱۲ کشید. علاقه مندنان به اپل باید با این واقعیت کنار بیایند که آیفون های ۲۰۲۰ با صفحه نمایش های استاندارد ۶۰ هرتزی عرضه می شوند.

صفحه نمایش های ۱۲۰ هرتزی در سری آیفون ۱۲ وجود نخواهد داشت

و

احتمالا در سری آیفون ۱۳ شاهد آن باشیم

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گفته می شود که اپل تا سال ۲۰۲۱ منتظر خواهد ماند تا از صفحه نمایش هایی با نرخ تازه سازی بالا استفاده کند. این پنل ها بر اساس فناوری LTPO با بهره وری بیشتر ساخته خواهند شد.

در واقع، این پنل ها ۵ تا ۱۵ درصد کارآمد تر از پنل های اولد سنتی هستند صفحه نمایش کم مصرف ممکن است به ترسیم توان بالاتر در صفحه نمایش هایی با نرخ تازه سازی کمک کند. این شرکت در حال حاضر از صفحه نمایش های در اپل واچ هم استفاده می کند.

جدا از خبر بد، کائو همچنین جزئیات جالبی را برای کسانی که طرفداران زیادی در راه حل گسترده اپل ندارد، آورده است. به گفته این تحلیلگر، آیفون های ۱۲ و ۱۲ پرو ۵.۴ اینچی دارای بریدگی های باریک تری خواهند بود.

در نتیجه، نشانگر های وضعیت فضای بیشتر خواهند داشت و نرم افزار قادر خواهد بود اطلاعات بیشتری را در قسمت های چت و راست صفحه نمایش نشان دهد. متاسفانه، مدل های بزرگتر ۶.۱ اینچی و ۶.۷ اینچی شکاف های بزرگتر را حفظ خواهند کرد. اگر به آیفون های ۱۱ سال گذشته عادت کرده اید، انتظار تغییر بزرگی نسبت به آن را در آیفون های جدید نداشته باشید.

کوو همچنین در گزارش خود اعلام کرد که آیپد ایر آینده از تاچ ایدی با یک دکمه پاور جانبی بهره می برد. این اولین باری است که ما شاهد استفاده اپل از این راه حل هستیم که اکنون به صورت گسترده در اندروید استفاده می شود.

این اثرانگشت جانبی به شرکت اجازه می دهد تا طراحی تمام صفحه مثل آیپد پرو را ارائه دهد. مدل های بیشتر از آیپد باید این ویژکی را از سال ۲۰۲۱ به کار گیرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر