صفحه پشتیبانی گلکسی واچ ۳ ایجاد شد

از دو هفته پیش در مورد پوشیدنی که بعضی از کاربران سامسونگ منتظر آن هستند یعنی گلکسی واچ ۳ خبری های زیادی شنیده ایم. نسل بعدی گلکسی واچ با تاخیر طولانی مدت همراه است چون که سامسونگ هنوز نسل دوم گلکسی واچ را رونمایی نکرده است.

طرفداران گلکسی واچ حال بعد از مدت ها شاهد نسل بعدی این نوع ساعت های هوشمند سامسونگ خواهند بود. پس از گذشت لز خبر ها و گواهینامه های متعدد ارائه شده این ساعت هوشمند حال راهی صفحه پشتییبانی خود شده است. وب سایت رسمی سامسونگ هند یک صفحه پشتیبانی برای گلکسی واچ ۳ اضافه کرده است که نشان می دهد این محصول به زمان رونمایی نزدیک می شود.

صفحه پشتیبانی گلکسی واچ ۳ در وب سایت رسمی سامسونگ هند ایجاد شد

گلکسی واچ 3

دقیقا مثل بیشتر محصولات سامسونگ، صفحه پشتیبانی قبل از عرضه رسمی ایجاد می شود و این برای گلکسی واچ ۳ هم صدق پیدا می کند. در صفحه پشتیبانی دو شماره مدل SM-R845F و SM-R850 ذکر شده است. این شماره مدل های مربوط به نوع ۴۱ و ۴۵ میلی متری است.

صحبت از نوع شد این رو هم بگیم که به نظر می رسد که این گجت در ۹ پیکربندی مختلف و در دو اندازه عرضه شود. همچنین دو نوع ساخت یعنی تیتانیوم و فولاد شدزنگ را هم شاهد خواهیم بود. در آخر هم که نوع های ۴G و غیر ۴G وجود خواهد داشت. ولی همه این ها در آخر به ۹ پیکربندی مختلف در دو اندازه تقسیم خواهند شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
گلکسی واچ 3

همانطور که انتظار می رود، صفحه پشتیبانی رسمی در مورد این ساعت هوشمند اطلاعاتی زیادی را فاش نکرده است. اما در سایه خبر های قبلی و تصاویر لایو منتشر شده، اطلاعات نسبتا کاملی را این این ساعت هوشمند داریم. گلکسی واچ ۳ با صفحه نمایش دایره ای آمولد همراه با گوریلا گلس DX ارائه خواهد شد.

کسانی که به بدنه فلزی علاقه دارند نگران نباشند چون سامسونگ برای نسل بعدی ساعت های هوشمند خود این را در نظر خواهد گرفت. در صفحه نمایش هم دو نوع متفاوت ۱.۲ اینچی و ۱.۴ اینچی را شاهد خواهیم بود. این ساعت هوشمند همچنین از رم ۱ گیگابایتی و حافظه داخلی گیگابایتی بهره مند خواهد شد.

علاوه بر این، تمام ویژگی ها سنجش سلامت از جمله نظارت بر فشار خون، اندازه گیری ضربان قلب، نوار قلب، نظارت بر خواب و مورد های دیگر را در این ساعت خواهیم دید. اخیر شاهد انتشار برخی خبر های مهمی درباره نرم افزار ساعت های هوشمند آینده که بر سیستم عامل جدید Tizen با چهره ای جدید به همراه آیکون های اطلاع رسانی بیشتر قابل تنظیم اشاره داشتند.سامسونگ برنامه ایمیل خود را با Outlook تعویض می کند و اسپوتیفای را از قبل روی این گجت هوشمند نصب می کند. برنامه آب و هوا و تقویم هم شاهد پیشرفت ها و افزودن امکانات جدید بودند.

رونمایی و در دسترس بودن

با توجه به خبر های قبلی، که اشاره بر این داشتند سامسونگ ممکن است گلکسی واچ ۳ را در تاریخ ۲۲ جولای به همگان نشان دهد. حال هم خبر های اولیه در مورد قیمت در دست داریم که به نظر می رسد این ساعت هوشمند جدید دارای قیمتی در محدود ۴۰۰ الی ۶۰۰ دلار خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع sammobile

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر