صندلی گیمینگ ریزر Project Brooklyn رونمایی شد

صندلی گیمینگ ریزر Project Brooklyn رونمایی شد

شرکت ریزر بعد از رونمایی از ماسک N95 خود توانایی دیگری را از خود به نمایش گذاشت و شاهد رونمایی از از یک صندلی فوق حرفه ای و گیمینگ از سوی این شرکت هستیم که مجهز به یک مانیتور ۶۰ اینچ خمیده است که واقعا می توان گفت ترکیب بسیار خوبی به وجود آورده است.

نوع طراحی صندلی بسیار مناسب و خاص است و کاملا طراحی ارگونومیک را توانسته از خود به نمایش بگذارد و حالت های ایده آل و قابل قبولی به همراه داشته باشد و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقاتی خواهیم بود که از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار حرفه ای ارائه داده خواهد شد و ترکیب مناسبی خواهد داشت.

جنس چرمی صندلی به همراه طراحی مناسب آن یادآورد صندلی های گیمینگ شرکت ریزر در نسخه های قبلی است و همین موضوع باعث به وجود آمدن قابلیت های مناسب و بسیار ایده آل است که توسط این شرکت ارائه داده شده است و در بالاترین سطح ممکن از سوی خود ارائه داده شده است.

صندلی گیمینگ ریزر Project Brooklyn با مانیتور خمیده الجی از نوع نورد و فناوری OLED بهره مند خواهد بود. اندازه صفحه نمایش در نظر گرفته شده برای این صندلی ۶۰ اینچ است که واقعا از تمامی لحاظ و کیفیت بالا می تواند پشتیبانی کند و خروجی بسیار ایده آل به همراه داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ویژگی قابل قبول و بسیار هوشمندانه این شرکت در نوع خود جالب و قابل قبول است و می توان گفت این شرکت توانایی های مناسب و بسیار جذاب را به کار برده است و قطعا در بالاترین سطح ممکن ارائه داده شده است و قطعا می تواند برای بازار های جهانی فروش خوبی داشته باشد.

صندلی گیمینگ ریزر Project Brooklyn

این پروژه توسط ریزر حدود یک سال زمان صرف شده تا به طرح نهایی و مطلوب دست یابد و همچنین شاهد این خواهیم بود که اتفاقات به وجود آمده برای این شرکت در بهترین حالت خود قرار خواهد گرفت و می توان از تمامی لحاظ شاهد موفقیت و زیبایی این محصول ساخته شده توسط شرکت ریزر باشیم.

قیمت نهایی برای این محصول، با ترکیب صندلی، مانیتور و همچنین لوازم جانبی در کنار این صندلی حدود ۸۷ هزار دلار است که واقعا قیمتی نجومی و بسیار بالا دارد و می توان گفت جزو محصولات لاکچری و لوکس بازار محسوب می شود که توسط ریزر طراحی و تولید شده است و می تواند اتفاقات خوبی در بخش فروش برای این شرکت به ارمغان بیاورد.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر