ضرر شرکت فاکسکان بخاطر شیوع ویروس کرونا

ضرر شرکت فاکسکان بخاطر شیوع ویروس کرونا

فاکسکان یکی از تولیدکنندگان بزرگ قطعات موبایل در دنیا می باشد که به طور انحصاری با شرکت اپل همکاری می کند، یکی از قابلیت های این شرکت تولید محصولات و قطعات با کیفیت بسیار بالا می باشد که گفته می شود از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشند.

این شرکت تولیدی قبل از شیوع ویروس کرونا دچار یک افت بسیار شدیدی در بخش تولید محصولات شده بود که باعث شده بود تا اپل به طور کامل از تولید قطعات محصولاتی همچون آیفون و آیپد را به شرکت های دیگری که به تولید قطعات مشغول بودند بدهد.

شرکت فاکسکان آمار های خود را در چند ماهه اخیر سال ۲۰۱۹ منتشر کرده بود که اشاره به وضعیت بحرانی این شرکت در تامین قطعات برای اپل مواجه شد بود که شاهد کاهش تولید به ۱.۵۸ میلیارد دلار بوده است که یک آمار بدی نیز محسوب می شود.

این شرکت چینی در سال ۲۰۱۸ دارای سود خالص ۲.۰۵ میلیارد دلار بوده است که در سال ۲۰۱۹ شاهد ضرر شرکت فاکسکان بوده ایم که تبدیل به یک مشکل بسیار بزرگی برای این شرکت چینی شده بود که واقعا تولید قطعات گوشی های اپل را به تعویق می انداخت.

اما فاکسکان اعلام آمار تولیدی این شرکت روبه بهبود است و شاهد یک روند صعودی در تولید قطعات می باشند که این امیدواری را می دهد که شاهد اتفاقات بسیار خاص و جالبی از سوی این شرکت چینی برای تامین قطعات شرکت اپل و محصولات سری آیفون باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ضرر شرکت فاکسکان بخاطر شیوع ویروس کرونا

ضرر شرکت فاکسکان :کرونا واقعا معضل است؟

این شرکت قرار بود قطعات آیفون ۱۲ را به طور انحصاری قبل از رونمایی این گوشی شروع کند و چند عدد نمونه اولیه نیز به شرکت آمریکایی اپل بدهد که برای تضمین کیفیت این پروژه ها قبل از رونمایی رسمی و سراسری این گوشی نیز انجام خواهد گرفت.

شرکت چینی اعلام کرده است با شروع تولید قطعات آیفون ۱۲ شاهد اتفاقات بسیار خوبی در این شرکت خواهیم بود و وضعیت اقتصادی این شرکت به طور قابل توجهی رشد خواهد داشت که اشاره به دوران بعد از کرونا دارد که این شرکت بهترین سود را از این وضعیت خواهد برد.

در ماه گذشته با قرنطینه شدن افراد شاهد افت فروش و تولید قطعات بوده ایم که این شرکت توانسته است بعد از باز شدن کارخانه ها و بازگشت مردم به جامعه با رعایت اصول بهداشتی، امیدواری این را داده است که شاهد تولید محصولات با کیفیتی خواهیم بود.

فاکسکان در چند سال گذشته شاهد افت و صعود های بسیار زیادی شده بود که توانسته بود از تمامی آنها عبور کند و احتمال این داده می شود که این روند روبه کاهش نیز از سوی این شرکت چینی به طور کامل رفع خواهد شد و دیگری مشکلی وجود نخواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر