طراحی آیفون ۱۲ تکراری، مانند سری قبل خواهد بود

طراحی آیفون ۱۲ تکراری، مانند سری قبل خواهد بود

سری ۱۱ آیفون یکی از پر فروش ترین و خاص ترین سری های موبایل اپل می باشد که تا به حال عرضه شده است، این سری دارای قابلیت های فراوانی نسبت به سری قبلی خود بوده است و در این مدل شاهد تغییرات زیادی در بخش طراحی بوده ایم.

اپل توانست با طراحی بی نظیر پشتی و قرار گیری دوربین ها به صورت دومینویی یک طراحی خاص در بخش قرار گیری دوربین های تلفن همراه به وجود آورد که نشان دهنده قدرت این شرکت در طراحی محصولات خود می باشد که نسبت به نیاز بازار تغییر می کند.

اپل اولین شرکتی می باشد که سبک دوربین دومینویی را در بازار های جهانی به وجود آورده است و گفته می شود این طراحی مانند سری های گذشته نمی باشد و سری ۱۲ این شرکت دارای طراحی مشابه خواهد بود و چندان تفاوتی بین این دو مدل ایجاد نخواهد شد.

طراحی آیفون ۱۲ یکی از کار های نامعقول اپل خواهد شد زیرا این شرکت همیشه در سری هایی که ما قبل آنها دارای فروش فوق العاده ای بوده اند هیچ وقت دست به تغییر چندانی نداشته است و فروش چندان مناسبی نسبت به دیگر سری ها نداشته است و هیچ تغییری ایجاد کرده است.

رندر و تصاویر زیادی درمورد این محصول در شبکه های اجتماعی و انواع سایت ها منتشر شده است که دارای طراحی های مختلف در بخش دوربین و بدنه این محصول می باشد اما تفاوتی که میان این دو وجود دارد هر یک از طراحان شکل اصلی را ندارند و هر کدام نسبت به سلیقه و میل خود شروع به طراحی کرده اند که شاهد تغییرات بسیار زیادی در تصاویر منتشر شده هستیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طراحی آیفون 12 تکراری، مانند سری قبل خواهد بود

طراحی آیفون ۱۲ جنجالی ترین خبر سال

اپل با وجود اینکه فروش خوبی را در سری آیفون ۱۱ به جا گذاشت اما نتوانست بازار موبایل جهانی را به دست بگیرد یا به نوعی نتوانست از سد هواوی عبور کند و همچنان در رده سوم برترین تولید کننده جهان باقی ماند که قطعا خبر خوش حال کننده ای برای طرفداران این شرکت نخواهد بود.

یکی از شرکت های طراحی و آماری که Macotakara نام دارد یک طراحی خاص و جالبی را ایجاد کرده است که شبیه به سری قبلی می باشد اما دارای نقاط قوت بسیار خاصی می باشد که زیبایی خوبی را به این محصول اضافه می کند.

همچنین این شرکت چند آمار درمورد فروش این گوشی در سال ۲۰۲۰ داده است که شرکت اپل آن ارقام را تایید نکرده است و به نوعی باعث شده است تا شرکت اپل از دست این شرکت طراحی شاکی شود، طراحی آیفون ۱۲ یکی از کار های سخت برای اپل خواهد بود و بیشتر کارشناسان و طراحان شکل کلی این محصول را مانند سری آیفون ۱۱ می دانند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر