طراحی جدید احتمالی آیفون ۱۳ پرو فاش شد

در پایان ماه مارس، تصاویر صفحه نمایش آیفون ۱۳ با بریدگی کاهش یافته در فضای اینترنت فاش شد. اکنون برای مشاهده کامل طراحی آپدیت شده، Macotakara ویدیویی منتشر کرده است که طراحی جدید آیفون ۱۳ پرو را نشان می دهد.

آنها علاوه بر مقایسه مستقیم با آیفون ۱۲ پرو، گزارش می دهند که ابعاد بریدگی عرضه از ۳۴.۸۳ به ۲۶.۸ میلی متری کاهش یافته و ارتفاع هم از ۵.۳۵ به ۵.۳ میلی متر کاهش یافته است. در عین حال، ماژول دوربین عقب هیچ تغییری نکرده است. البته این ویدیو قابلیت اطمینان نیست.

اخیرا، کو مینگ چی در گزارش صنعت به این نکته اشاره کرده است که هر چهار مدل سری آیفون ۱۳ باتری های بزرگ تری خواهند داشت.

باتری بزرگ و عمر باتری طولانی در آِیفون ۱۳

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کو مینگ چی گفت که دلیل افزایش ظرفیت باتری سری آیفون ۱۳ را می توان به طراحی داخلی جمع و جور تر آیفون ۱۳ نسبت داد. حدس می زنیم که منظور او ادغام مستقیم اسلان سیم کارت با مادربرد و کاهش ضخامت ماژول اصلی سیستم دوربین عقب است. چندین حرکاتی باعث صرف جویی در فضای داخلی بیشتر می شود که می توند برای افزایش باتری استفاده شود.

در مقایسه با آِیفون ۱۱، آیفون ۱۲ نه تنها ظرفیت باتری کمتری دارد، بلکه شبکه ۵G هم یک مصرف کننده انرژی به آن اضافه شده است. در نتیجه با روش کردن ۵G عمر باتری به سختی می تواند یک روز باشد. ۵G تاثیر بیشتری حتی بر روی دوام باتری آیفون ۱۲ مینی دارد. این ممکن است یکی از دلایل ناخوشایند بودن آیفون ۱۲ مینی و فروش کم آن باشد.

علاوه بر طراحی داخلی جمع و جور تر، سری آیفون ۱۳ پرو دارای صفحه نمایش LED مصرف باتری کمتری هم خواهد بود. این صفحه می تواند از نرخ تازه سازی بالای ۱۲۰ هرتزی پشتیبانی کند.

هم زمان، سری آیفون ۱۳ هم با تراشه A15 عرضه خواهد شد. دومی باید از فرایند ۵۵ نانومتری و مودم ایکس ۶۰ اسنپدراگون استفاده کند. عملکرد مصرف باتری ]م بهتر از سری آِیفون ۱۲ است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر