طراحی جدید اپل واچ پرو هیچ شباهتی به نسل های قبلی نخواهد داشت

انتظار می‌رود اپل ماه آینده از نسل بعدی اپل واچ رونمایی کند، طبق گزارش های قبلی علاوه بر سری اپل واچ ۸، یک نسخه دیگر با عنوان اپل واچ پرو معرفی خواهد شد که دارای طراحی متفاوت و همچنین مشخصات سخت افزاری قدرتمند نسبت به هم رده های خود خواهد بود.

امروز یک گزارش جدید با عنوان “طراحی جدید اپل واچ پرو هیچ شباهتی به نسل های قبلی نخواهد داشت” از سوی مارک گورمن نشان می‌دهد که اپل واچ پرو با طراحی اصلاح شده عرضه خواهد شد و هیچ شباهتی به نسل های قبلی خود که با شکل مربع طراحی شده بودند نخواهد داشت. در آخرین گزارش مارک گورمن از Power On، اعلام شده است که اپل واچ مقاوم، قیمت بسیار بالایی نسبت به مدل های قبلی خواهد داشت.

این مدل در مقایسه با اپل واچ سری ۷ دارای اندازه بزرگتری خواهد بود و همچنین مناسب برای تمامی کاربران نخواهد بود. صفحه نمایش اپل واچ پرو نسبت به اپل واچ سری ۷ حدود هفت درصد بزرگتر خواهد بود که به احتمال زیاد شکل کلی از مربع به مستطیل تغییر خواهد یافت.

مارک گورمن اعلام کرده است، شکل اپل واچ پرو ترکیبی از مربع و مستطیل خواهد بود که اندازه بزرگتری نسبت به مدل های قبلی خواهد داشت. تاکید زیاد این خبرنگار به اندازه بزرگ اپل واچ جدید، نشان می‌دهد نسخه جدید اپل واچ پرو قابلیت نمایش محتوای بیشتری خواهد داشت.

با توجه به مقاوم بودن این ساعت هوشمند انتظار می‌رود عمر باتری بیشتر نسبت به اپل واچ های فعلی داشته باشد و احتمال دارد این شرکت کوپرتینویی از یک فرمولاسیون بادوام تر ساخته شده از تیتانیوم برای بدنه این ساعت هوشمند استفاده کند. طبق گزارش های منتشر شده، انتظار می‌رود تا پایان امسال شاهد رونمایی سری آیفون ۱۴ به همراه اپل واچ سری ۸ و اپل واچ پرو باشیم. این نشان می‌دهد که چند ماه تا رونمایی این محصولات فرصت داریم تا جزئیات بیشتری به دست بیاوریم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر